FB TW PIN NWS
BioRank 2964

Fırat Altunmeşe

Doğum tarihi : 16.Mart.1990
Fırat Altunmeşe kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : Dizi Oyuncusu
Fırat Altunmeşe doğum yeri : İstanbul

Fırat Altunmeşe Biyografisi

Fırat Altunmeşe, 16 Mart 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi, bir ablası vardır. Babası türkücü İzzet Altınmeşe’dir.
İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmadan 2 sene sonunda bıraktı. İstanbul’da Craft oyunculuk atölyesinde 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı.

2013 yılında başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe’nin paylaştığı “Vicdan” adlı dizide oynadı.

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı. Dizi`nin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır.

2015 yılında önce “Gizli Ajanda” adıyla çekilen sonra “Hesapta Aşk” adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öçal rol aldı.

2016 yılında senaryosunu Sinan Tuzcu'nun yazdığı "Kehribar" adlı dizide Gürkan Uygun, Berk Hakman, Umut Karadağ, Dolunay Soysert, Özge Özder, Hakan Boyav, Necip Memili, Ayça Varlıer ile birlikte rol almıştır.

2019 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan yapımcılığını Faruk Bayhan’ın yaptığı ve yönetmeni Yusuf Pirhasan olan Mucize Doktor dizisinde Taner Ölmez, Savant Sendromlu doktor asistanı Ali Vefa karakterini canlandırırken, Mucize Doktor dizinin başrollerinde Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Gökçe Akyıldız ve Reha Özcan, yer aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2022 - Son Parti (Deniz) (Sinema Filmi)
2021 - Evlilik Hakkında Her Şey (Vural Beyaz (Aztek)) (TV Dizisi)
2019 - 2021 - Mucize Doktor (Demir Aldırmaz) (TV Dizisi)
2017 - Sofra Sırları (Ramo)(Sinema Filmi)
2017 - Aslan Ailem (Umut Aslan) (TV Dizisi)
2016 - Kehribar (Kemal Bozoğlu) (TV Dizisi)
2016 - Cesur Ve Güzel (Kemal) (TV Dizisi)
2015 - Maral: En Güzel Hikayem (Oytun Feyman)(TV Dizisi)
2015 - Hesapta Aşk (Sinema Filmi)
2014 - Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)
2013 - Vicdan (Emre) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Fırat Altunmeşe filmleri

Tüm Fırat Altunmeşe filmleri

Fırat Altunmeşe için yapılan aramalar

Fırat Altunmeşe, Fırat Altunmeşe biyografi, Fırat Altunmeşe hayatı, Fırat Altunmeşe özgeçmişi, Fırat Altunmeşe hakkında, Fırat Altunmeşe doğum yeri, Fırat Altunmeşe fotoğraf, Fırat Altunmeşe video, Fırat Altunmeşe resim, Fırat Altunmeşe kimdir?, Fırat Altunmeşe kaç yaşında?, Fırat Altunmeşe nereli, Fırat Altunmeşe memleketi