FB TW PIN NWS
BioRank 8321

Buse Narcı

Doğum tarihi : 08.Temmuz.1993
Buse Narcı kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek : Dizi Oyuncusu
Buse Narcı doğum yeri : Fethiye, Muğla

Buse Narcı Biyografisi

Buse Narcı, Fethiye, 8 Temmuz 1993 tarihinde Muğla, Fethiye'de doğmuştur.

Tevfik Hiçyılmaz'dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, 2013 yılında Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştur.

2012 yılında Show Tv'de yayınlanan ve Çağla Şikel, İvana Sert ve Hakan Akkaya’nın jüri üyeliğini yaptığı moda programı "Bugün Ne Giysem" yarışmasına katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etti.

İlk oyunculuk deneyimini Ammar 2: Cin İstilası filmi ile yaşayan Buse Narcı daha sonra 4N1K filminde rol almıştır. İlk dizi deneyimini ise Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan; kadrosunda Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül'ün yer aldığı Türk Malı dizisinde Selin Kuzu karakterini canlandırmıştır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 - Türk Malı (Selin) (TV Dizisi)
2017 - 4N1K (Bade) (Sinema Filmi)
2016 - İkinci Şans (Dizi Kızı) (Sinema Filmi)
2016 - Ammar 2: Cin İstilası (Sinema Filmi)
2015 - Sihirbazlık Okulunda Bir Türk (Sinema Filmi)
2015 - Güneşin Kızları (TV Dizisi)
2014 - Transparan (Zeynep) (Sinema Filmi)
2013 - İzzet Kaptan ve Oğlu (TV Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Buse Narcı için yapılan aramalar

Buse Narcı, Buse Narcı biyografi, Buse Narcı hayatı, Buse Narcı özgeçmişi, Buse Narcı hakkında, Buse Narcı doğum yeri, Buse Narcı fotoğraf, Buse Narcı video, Buse Narcı resim, Buse Narcı kimdir?, Buse Narcı kaç yaşında?, Buse Narcı nereli, Buse Narcı memleketi