FB TW PIN NWS
BioRank 5948

Yasin Özegemen

Doğum tarihi : 29.??.1989
Yasin Özegemen kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu :
Yasin Özegemen doğum yeri : Konya

Yasin Özegemen Biyografisi

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Yasin Özegemen, 30 Mayıs 1989 tarihinde Konya’da doğmuştur. Tam adı Ali Yasin Özegemen’dir. İlköğretim ve lise yıllarını Konya’nın ileri gelen kolejlerinden Özel İdeal Kolejinde tamamladı. İlköğretim 4. Sınıfta basketbol oynamaya başladı. İlköğretim 5. Sınıftayken ilkokullar arası basketbol şampiyonluğunda Konya şampiyonluğunu basket oynadığı okulu kazanmıştır. Lise 3den sonra basketbol oynamadı. 2008 yılında Muğla Üniversitesi, Konaklama işletmeciliğini kazandı ve Muğla’ya yerleşti. 2011 yılında, Muğla’da iken arkadaşlarının ve çevrelerinin yoğun ısrarı üzerine İzmir Rönesans Ajansta modelliğe başladı.

2012 yılının haziran ayında İstanbul’a yerleşti ve modellik faaliyetlerine devam etmiştir. 2012 yılından sonra oyunculuk derslerine de yoğunluk vermektedir. Ajans Md Model Management Agency ile çalışmaktadır.

2013 yılında Doksanlar dizisinin 20.bölümünde matematik öğretmeni olarak oynamıştır.

Yasin Özegemen, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause'nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2013 - Doksanlar (20.bölüm) (matematik öğretmeni Görkem) (Tv dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Yasin Özegemen için yapılan aramalar

Yasin Özegemen, Yasin Özegemen biyografi, Yasin Özegemen hayatı, Yasin Özegemen özgeçmişi, Yasin Özegemen hakkında, Yasin Özegemen doğum yeri, Yasin Özegemen fotoğraf, Yasin Özegemen video, Yasin Özegemen resim, Yasin Özegemen kimdir?, Yasin Özegemen kaç yaşında?, Yasin Özegemen nereli, Yasin Özegemen memleketi