FB TW PIN NWS
BioRank 7187

Tuğra Özer

Doğum tarihi : 23.Nisan.1996
Tuğra Özer kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Futbolcu
Tuğra Özer doğum yeri : Ardahan

Tuğra Özer Biyografisi

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Tuğra Özer, 23 Nisan 1996 tarihinde Ardahan’da doğmuştur. Babası ile görüşmeyen Tuğra Özer, annesi, dayısı, anneannesi ve dedesi ile birlikte İstanbul’ da yaşamaktadır.

AKDENİZ NURÇELİK SPOR futbol kulübünde 2577646 Lisans nolu futbolcudur. Bu takımda 17 yaşından beri yani 21 Mayıs 2013 tarihinden itibaren lisanslı olarak futbol oynamaktadır.

Tuğra Özer, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause'nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Kaynak:Biyografi.info

Tuğra Özer için yapılan aramalar

Tuğra Özer, Tuğra Özer biyografi, Tuğra Özer hayatı, Tuğra Özer özgeçmişi, Tuğra Özer hakkında, Tuğra Özer doğum yeri, Tuğra Özer fotoğraf, Tuğra Özer video, Tuğra Özer resim, Tuğra Özer kimdir?, Tuğra Özer kaç yaşında?, Tuğra Özer nereli, Tuğra Özer memleketi