FB TW PIN NWS
BioRank 6775

Gökçen Yurt

Doğum tarihi : ??.??.1985
Gökçen Yurt kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
Gökçen Yurt doğum yeri : Aydın

Gökçen Yurt Biyografisi

Spor eğitmeni

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Gökçen Yurt, 1985 yılında Aydın’da doğmuştur. Aslen Çerkez’dir. Babası Serdal Yurt, annesi Ayşe Yurt’dur. Bekar olan Gökçen Yurt, spor eğitmenliği yapmaktadır. Aynı zamanda fitness antrenörüdür.

Mutfak konusubda iddialı olan Gökçen Yurt, bakımlı olmayı da seviyor. Sarışınların ne kadar zeki olduğunu ispatlamak için katılmaya karar vemiştir.

Gökçen Yurt, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause'nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Kaynak:Biyografi.info

Gökçen Yurt için yapılan aramalar

Gökçen Yurt, Gökçen Yurt biyografi, Gökçen Yurt hayatı, Gökçen Yurt özgeçmişi, Gökçen Yurt hakkında, Gökçen Yurt doğum yeri, Gökçen Yurt fotoğraf, Gökçen Yurt video, Gökçen Yurt resim, Gökçen Yurt kimdir?, Gökçen Yurt kaç yaşında?, Gökçen Yurt nereli, Gökçen Yurt memleketi