FB TW PIN NWS
BioRank 4499

Serkan Çayoğlu

Doğum tarihi : 31.Mayıs.1987
Serkan Çayoğlu kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Serkan Çayoğlu doğum yeri : Almanya

Serkan Çayoğlu Biyografisi

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Kendisine benzemeyen bir ikiz kardeşi vardır. Almanya’da okuduğu üniversitede ekonomi eğitimi aldı. Üniversitede okurken aynı zamanda da modellik yaptı.
Oyuncu olmak için İstanbul’a gelen Serkan Çayoğlu, ( 3 M.O.T.A )Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde Ümit Çırak’dan ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersleri almıştır.

2012 yılında “Kuzey Güney” dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırarak oyunculuk kariyerine başladı.

2013 yılında Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynadı.

14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren “Zeytin Tepesi” dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyor. Diğer rollerde Tayanç Ayaydın, Atilla Saral, Zerrin Sümer, Haldun Boysan, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Hakan Karahan gibi sanatçılar var. Zeytin tepesi’nin yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Faruk Aksoy üstlendi. Serkan Çayoğlu da bu dizide Burak Altaylı karakterine can verdi. Dizi reyting düşmesi nedeniyle birlikte 2 Nisan 2014 günü final bölümü ile sona erdi.

Serkan Çayoğlu, 4 Temmuz 2014 tarihinde FOX'ta yayınlanmaya başlayan “Kiraz Mevsimi” adlı dizide; Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya ile başrolleri paylaşmıştır.

Serkan Çayoğlu, TRT 1'de 2021 yılında ekranlara gelen “Bir Zamanlar Kıbrıs” dizisinde Ankaralı karakterini canlandırdı. Diğer rollerde Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Nebil Sayın gibi oyuncular rol aldı.

Serkan Çayoğlu, 14 Temmuz 2022 tarihinde oyuncu Özge Gürel ile Almanya'nın Karlsruhe şehrinde evlendi.

Filmleri ve Dizileri :
2022 - Ah Belinda (Serkan) (Sinema Filmi - Netflix)
2021 - Bir Zamanlar Kıbrıs (Ankaralı) (Tv Dizisi)
2020 - Yeni Hayat (Adem Sahin) (Tv Dizisi)
2019 - Halka (Cihangir Tepeli) (Tv Dizisi)
2018 - Börü (Kaya Ülgen) (Sinema Filmi)
2018 - Börü (Kaya Ülgen) (Tv Dizisi)
2016 - Hayatımın aşkı (Demir Cerrahoğlu) (Tv Dizisi)
2014-2015 - Kiraz Mevsimi (Ayaz Dinçer) (Tv Dizisi)
2014 - Zeytin Tepesi (Burak Altaylı) (Tv Dizisi)
2012 - Kuzey Güney (Rafael) (Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Serkan Çayoğlu filmleri

Tüm Serkan Çayoğlu filmleri

Serkan Çayoğlu için yapılan aramalar

Serkan Çayoğlu, Serkan Çayoğlu biyografi, Serkan Çayoğlu hayatı, Serkan Çayoğlu özgeçmişi, Serkan Çayoğlu hakkında, Serkan Çayoğlu doğum yeri, Serkan Çayoğlu fotoğraf, Serkan Çayoğlu video, Serkan Çayoğlu resim, Serkan Çayoğlu kimdir?, Serkan Çayoğlu kaç yaşında?, Serkan Çayoğlu nereli, Serkan Çayoğlu memleketi