FB TW PIN NWS
BioRank 7647

Gülper Özdemir

Doğum tarihi : 11.Kasım.1990
Gülper Özdemir kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Dizi Oyuncusu
Gülper Özdemir doğum yeri : Frankfurt, Almanya

Gülper Özdemir Biyografisi

Gülper Özdemir, 11 Kasım 1990 tarihinde Frankfurt’da doğmuştur. Anne ve babası Sinopludur. Eğitimini Amerika'da Truman State University'de eğitimini tamamladı. Aynı zamanda Almanya RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezun olmuştur.
Lise ve üniversite yıllarında rol aldığı tiyatro oyunları ile oyunculuğunu geliştirdi. Daha sonra 2014 yılında “New York The Living Theatre” 'a oyuncu olarak katıldı ve Judith Malina'nın ''No Place To Hide'' oyununu sahnelendirdi. Paris'te oyunculuk eğitimine devam eden Gülper Özdemir' 4 yabancı dil konuşuyor.

Gülper Özdemir, 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Ushan Çakır, Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer ve Emre Kınay’ın paylaştığı Kara Yazı dizisinin kadrosunda yer almakta ve Derya karakterini canlandırmaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2018 - Meleklerin Aşkı (Melek ) (TV Dizisi)
2017 - Tutsak (Elif) (TV Dizisi)
2017 - Kara Yazı (Derya Uluçınar) (TV Dizisi)
2016 - Bana Sevmeyi Anlat (Simge) (TV Dizisi)
2015 - Beyaz Gece (Simge) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Gülper Özdemir için yapılan aramalar

Gülper Özdemir, Gülper Özdemir biyografi, Gülper Özdemir hayatı, Gülper Özdemir özgeçmişi, Gülper Özdemir hakkında, Gülper Özdemir doğum yeri, Gülper Özdemir fotoğraf, Gülper Özdemir video, Gülper Özdemir resim, Gülper Özdemir kimdir?, Gülper Özdemir kaç yaşında?, Gülper Özdemir nereli, Gülper Özdemir memleketi