FB TW PIN NWS
BioRank 2468

Mehmet Coşkundeniz

Doğum tarihi : 26.Şubat.1966
Mehmet Coşkundeniz kaç yaşında : 58
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : Gazeteci, Yazar
Mehmet Coşkundeniz doğum yeri : Mersin

Mehmet Coşkundeniz Biyografisi

2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Mehmet Coşkundeniz, 26 Şubat 1966 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Üniversiteye gidene kadar Mersin’de yaşadı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. 1987 yılında Güneş gazetesinde stajyer muhabir olarak gazeteciliğe başladı. Ardından polis muhabirliğine terfi etti. Çeşitli gazetelerde muhabirlik yaptıktan sonra 1994'te televizyonculuğu denedi. Çalıştığı programlarda muhabirlik, metin yazarlığı, yönetmen yardımcılığı yaptı.

1995 yılında tekrar gazeteciliğe dönerek Posta gazetesinde gece sorumlusu olarak işe başladı. 1997'de aynı gazetenin haber müdürü oldu. Halen bu görevini sürdürüyor. 1999 yılının başında Posta gazetesinde cumartesi günleri köşe yazıları yayımlamaya başladı. Yazılarında aşkı, sevgiyi ele aldı. Yazılar kısa sürede büyük ilgi çekince “Aşk Doktoru” sayfasını hazırlamaya başladı. Bu sayfada aşkın her haline değindi, okuyucuların sorularını yanıtladı ve bu sayede Aşk Doktoru unvanını kullanmaya başladı. Gazetedeki yazıların ardından Aşk Doktoru radyoya taşındı, 2003 Nisan - 2004 Haziran tarihleri arasında yine Aşk Doktoru adı ile Radyo D'de program yaptı.

Köşe yazılarını derlediği "Aşk Bize Yakıştı" adlı ilk kitabı Mart 2003'te yayımlandı ve büyük ilgi gördü. "Sen Git Aşk Bana Kalsın" Eylül 2004'te yayımlandı. İlk baskısı birinci hafta tükendi. Yazarın diğer kitapları "Aşk Yakalar Seni", "Seni Seviyorum Çünkü", "Bana Bir Aşk Borçlusun", "Aldatan Kadınlar Anlatıyor" olarak devam etti.

Türkiye'nin Aşk Doktoru olan Mehmet Coşkundeniz, Yeni Başlayanlar İçin Aşk konusundan, ilk buluşma tüyoları ile kadınları etkileme yollarına kadar pek çok konuda izleyicilerden gelen soruları tüm açıklığı ile UZMANTV'de cevaplamaktadır.

Mehmet Coşkundeniz’in yazıp yayınladığı 17 kitap bulunmaktadır.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv'de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu'nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu "Benzemez Kimse Sana" yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, 2013 yılı Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

Daha önce iki kere evlenip boşanan Mehmet Coşkundeniz, 2008 yılında Derya Özel ile evlendi. Derin ve Mavi adlarında ikiz kız çocuğuna sahiptir.

Kitapları :
- Aşk ve Kül
- Alev Alev Aşk
- Aşk Uykusu
- Aşkın El Kitabı
- Beni Bir Tek `Aşk` Aldatmadı
- Sevgiliye
- Ve Kadınlar... Ve Erkekler... Ve Aşk...
- Bana Bir Aşk Borçlusun
- Aşk Yakalar Seni
- Aşk Bize Yakıştı
- Sen Git Aşk Bana Kalsın
- Aşk Buldu Bizi
- Aldatan Kadınlar Anlatıyor
- İhbar Ediyorum Yüreğimi Sana
- Sensiz Olmaz Çünkü...
- Nasıl Yakaladım: Aldatılan Kadınlar Anlatıyor
- Seni Seviyorum Çünkü...

Filmleri ve Dizileri :
2011 - Bul Beni (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Mehmet Coşkundeniz videoları

Tüm Mehmet Coşkundeniz videoları

Mehmet Coşkundeniz kitapları

 • Aşk ve Kül Aşk ve Kül

  Yarın tarihi : 2014-11-04


  Yayınevi : DESTEK YAYINLARI


  Edebiyat » Roman (yerli)

 • Aşk Uykusu Aşk Uykusu

  Yarın tarihi : 2014-06-04


  Yayınevi : DESTEK YAYINLARI


  Edebiyat » Roman (yerli)

 • Beni Bir Tek Aşk Aldatmadı Beni Bir Tek Aşk Aldatmadı

  Yarın tarihi : 2011-11-17


  Yayınevi : DESTEK YAYINLARI


  Edebiyat » Anlatı

Tüm Mehmet Coşkundeniz kitapları

Mehmet Coşkundeniz filmleri

Tüm Mehmet Coşkundeniz filmleri

Mehmet Coşkundeniz için yapılan aramalar

Mehmet Coşkundeniz, Mehmet Coşkundeniz biyografi, Mehmet Coşkundeniz hayatı, Mehmet Coşkundeniz özgeçmişi, Mehmet Coşkundeniz hakkında, Mehmet Coşkundeniz doğum yeri, Mehmet Coşkundeniz fotoğraf, Mehmet Coşkundeniz video, Mehmet Coşkundeniz resim, Mehmet Coşkundeniz kimdir?, Mehmet Coşkundeniz kaç yaşında?, Mehmet Coşkundeniz nereli, Mehmet Coşkundeniz memleketi