FB TW PIN NWS
Aşk Uykusu

Aşk Uykusu (2017)

Türkçe adı : Aşk Uykusu
Yönetmen : Nisan Akman
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Sihirli Perde
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy, Hande Subaşı, Mehmet Coşkundeniz, Lale Başar, Peyman Umay, İsmail Düvenci, Cansel Elçin
Gösterim tarihi :
Türü : Dram / Romantik
Süre : 90 Dakika
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film, tutkulu bir aşk hikâyesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı ve gerçek bir hikâye üzerinden anlatıyor. “Sen benim tek sığınağımsın” dediği eşinin kendisine yaşattıkları karşısında, filmi izleyenlere “Ben olsam ne yapardım?” sorusunu sordurtacak kadar başarılı bir performans sergileyen filmin başrol kadın oyuncusu Gökçe Bahadır “Yonca” karakteri ile hayranlarının hafızalara kazınacak.

Film Özeti

Aldatılan bir kadın dağılan evliliğini toparlamak ve eşini tekrar elde etmek için uğraşırken bir yandan da aldatılmanın psikolojik yıkıntısından kurtulmaya çalışır... Tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı gerçek bir hikaye üzerinden anlatan Aşk Uykusu, 31 Mart'ta vizyona giriyor. Eşine tutkuyla bağlı olan ve ilişkisini kurtarmak için her şeyi göze alan Yonca, herkesin kendi yaşamından bir parça bulacağı Aşk Uykusu'nda gerçek bir karakteri canlandırıyor. Gökçe Bahadır (Yonca), Alican Yücesoy (Serkan) ve Hande Subaşı (Seda)'nın başrollerini paylaştığı, Hasan Küçükçetin (Nejat), Lale Başar (Vildan), Mehmet Coşkundeniz (Mehmet), Peyman Umay (Selim) ve İsmail Düvenci’nin (Rıfat) de oyuncu kadrosunda bulunduğu "Aşk Uykusu" tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı gerçek bir hikaye üzerinden anlatıyor. Gazeteci yazar Mehmet Coşkundeniz’in gerçek bir hikâyeden yola çıkarak yazdığı romanından aynı adla beyazperdeye uyarlanan, yönetmenliğini Nisan Akman’ın yaptığı, yapımcılığını Sihirli Perde’nin (Nöbetçi Yapım) üstlendiği "Aşk Uykusu" 31 Mart'ta sinemalarda!

Aşk Uykusu fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları