FB TW PIN NWS
BioRank 1206

Berrin Keklikler

Doğum tarihi : 07.Nisan.1994
Berrin Keklikler kaç yaşında : 30
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Meslek : Model
Berrin Keklikler doğum yeri : Gelsenkirchen, Almanya

Berrin Keklikler Biyografisi

2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Berrin Keklikler, 7 Nisan 1994 tarihinde Almanya, Gelsenkirchen’de doğmuştur. Almanya’da büyüdü. Liseyi Almanya’da bitirdi. Berna Keklikler (d.1989) adında bir ablası vardır. Güzellik Yarışmasına katılana kadar Almanya’da yaşamakta idi sonra İstanbul’da yaşamaya başladı.

1,77 boyunda olan Berrin Keklikler, 2013 yılında yapılan “Miss Turkey” Güzellik Yarışması’nda 2.oldu. Bu yarışmada Rüveyda Öksüz birinci olmuştu. 9 Kasım 2013 tarihinde yapılan Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye’yi temsil etti.

2014 yılında yapımcılığını Faruk Aksoy’un yaptığı “Çılgın Dersane Üniversitede” adlı dizide Modacı Nesrin karakterini canlandırırken Paşhan Yılmazel, Duygu Çetinkaya, Okan Karacan, Mustafa Topaloğlu, Tulu Çizgen, Recep Aktuğ, Ayşen Gruda, Sümer Tilmaç, Defne Yalnız ile birlikte oynadı.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv'de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu'nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu "Benzemez Kimse Sana" yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :

2014 - Çılgın Dersane Üniversitede (Modacı Nesrin) (Tv Dizisi)Kaynak:Biyografi.info

Berrin Keklikler için yapılan aramalar

Berrin Keklikler, Berrin Keklikler biyografi, Berrin Keklikler hayatı, Berrin Keklikler özgeçmişi, Berrin Keklikler hakkında, Berrin Keklikler doğum yeri, Berrin Keklikler fotoğraf, Berrin Keklikler video, Berrin Keklikler resim, Berrin Keklikler kimdir?, Berrin Keklikler kaç yaşında?, Berrin Keklikler nereli, Berrin Keklikler memleketi