FB TW PIN NWS
BioRank 1822

Hakan Ka

Doğum tarihi : 09.Mart.1974
Hakan Ka kaç yaşında : 50
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Hakan Ka doğum yeri : Bursa

Hakan Ka Biyografisi

2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Hakan Ka, 9 Mart 1974 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Tam adı Hakan Karayaşar’dır. Çocukluğu Bursa’da geçti. 7 yaşında basketbol oynamaya başladı. Ancak ilerleyen dönemlerde sakatlanınca basketbol hayatı sona erdi. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur. Başarılı bir ameliyat geçirmesine rağmen üst düzey spor yapabileceğini düşünmediği için genç yaşta antrenör olarak hayatına devam etti. Efes Pilsen (Anadolu Efes)’de antrenörlük yaparken profesyonel spor hayatına da son verdi.

O dönemde beraber yaşadığı ev arkadaşı Önder’in isteğiyle Show Tv’de bir güzellik yarışmasına katıldı, Burada kazandığı derece ile bir anlamda medya sektörünün dikkatini çekti. Televzyon dünyasına bu şekilde girişin ardından, farklı noktalarda çalıştı. Bir süre kamera önünde boy gösterdi, farklı projelerde bulundu. Ardından işin mutfağında rol almaya başladı. Hayatını şu an kamera arkasında Endemol Türkiye ekibinde sürdürüyor.

Yapımcı Abdullah Oğuz tarafından kurulmuş olan ANS Productions şirketinde çalışmaya başladı. Ayla Algan’dan drama dersleri aldı.

Seray Sever ile ‘Aşk Olsun’ adı altında bir program sundu. PES oynamaktan hoşlanan Hakan Ka’nın fotoğraf çekmek, film izlemek hobileri arasındadır.

2009 yılında “ M.A.T.” adlı polisiye dizide Hakan Asver karakterini canlandırırken Demir Karahan, Nefise Karatay, İbrahim Çelikkol, Emin And, Kamil Güler ile birlikte oynadı.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv'de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu'nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu "Benzemez Kimse Sana" yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, 2013 yılı Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

Sunduğu Projeler:
Rengarenk,
Yıldıza Ulaşmak,
Aşk Olsun,
Eğlencelik,
Ka dan adam,
İddaya varmısın,
Türkiyenin Yıldızları

Filmleri ve Dizileri :
2011 - Eski Koltuklar (Kısa Film)
2010 - Evcilik Oyunu ( Televizyon Programı)
2009 - M.A.T. (Hakan Asver) (TV Dizisi)
2008 - Ağlamak Yok (Kadir) (TV Dizisi)
2007 - Neşeli Gençlik (Metin) (Sinema Filmi)
2006 - Balıketi (Konuk Oyuncu)(TV Filmi)
2003 - Şarkılar Seni Söyler (Fahri) (TV Dizisi)
2003 - Mustafa Hakkında Herşey (Reklamcı Genç) (Sinema Filmi)
2002 - O Şimdi Asker (Laptop Recep) (Sinema Filmi)
2002 - Koçum Benim (Hakan) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Hakan Ka videoları

Tüm Hakan Ka videoları

Hakan Ka için yapılan aramalar

Hakan Ka, Hakan Ka biyografi, Hakan Ka hayatı, Hakan Ka özgeçmişi, Hakan Ka hakkında, Hakan Ka doğum yeri, Hakan Ka fotoğraf, Hakan Ka video, Hakan Ka resim, Hakan Ka kimdir?, Hakan Ka kaç yaşında?, Hakan Ka nereli, Hakan Ka memleketi