FB TW PIN NWS
BioRank 8268

Lottie Moss

Doğum tarihi : 09.Ocak.1998
Lottie Moss kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Model
Lottie Moss doğum yeri : Londra, İngiltere

Lottie Moss Biyografisi

Lottie Moss, ablası ünlü model Kate Moss gibi modellik kariyerini devam ettirirken aynı zamanda sosyal medyayı da aktif şekilde kullanıyor.

Lottie Moss, 9 Ocak 1998 tarihinde Londra, İngiltere’de doğmuştur. Tam adı Charlotte Moss’dır. Babası Peter Edward Moss, annesi Inger Moss’dur. Nick Moss (d.1977) ve Model Kate Moss’un (d.1974) üvey kız kardeşidir. Lottie Moss, Lindfield'de 17. yüzyıldan kalma bir Toll House mağazasına sahip oldukları, vintage giysiler, mücevherler, ev eşyaları ve yiyecekler satan West Sussex, Haywards Heath'de ailesiyle birlikte büyüdü.

168 cm. boyunda olan Lottie Moss, ilk gençlik yıllarından beri, ailesinin Toll House mağazası için modellik yapıyor.

13 yaşındayken modellik kariyerine başlayan Lottie Moss, ilk çekimleri Teen Vogue'da yayınlandı. Burada kırmızı bir ceket ve kırmızı beyaz çizgili şık bir süveter giydi, ardından kısa bir süre sonra Dazed & Confused'da göründü. Lottie Moss’un ilk katalog çekimleri Calvin Klein içindi. Sadece bir yıl sonra, Paris Moda Haftası'nda podyumda ilk kez sahneye çıktı ve Sonia Rykiel 2015 sonbahar/kış defilesinde göründü.

Erotik sitelerde para karşılığı çıplak video ve fotoğraflarını satan Lottie Moss’un bu yüzden ailesiyle arası açıldı.

Kaynak:Biyografi.info

Lottie Moss için yapılan aramalar

Lottie Moss, Lottie Moss biyografi, Lottie Moss hayatı, Lottie Moss özgeçmişi, Lottie Moss hakkında, Lottie Moss doğum yeri, Lottie Moss fotoğraf, Lottie Moss video, Lottie Moss resim, Lottie Moss kimdir?, Lottie Moss kaç yaşında?, Lottie Moss nereli, Lottie Moss memleketi