FB TW PIN NWS
BioRank 6656

Irmak Atuk

Doğum tarihi : 24.Kasım.1985
Irmak Atuk kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Irmak Atuk doğum yeri : İzmir

Irmak Atuk Biyografisi

Irmak Atuk, 24 Kasım 1985 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Annesi sevim Atuk’dur. Ailesi ile birlikte İstanbul’da ikamet etmektedir.
Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan “Best Model of Turkey” yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı “Best Model of the World” yarışmasında da ikinci olmuştur.

Modellik kariyerine 2002 yılından beri devam eden Irmak Atuk, Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde de rol almıştır.

Irmak Atuk, Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek” adlı yarışma proğramında hosteslik yaptı. O dönem Mehmet Ali Erbil ile ilişkisi olduğu da iddia edilmişti.

Daha önce 2009 yılında Önder Bekensir ile nişanlanıp ayrılan Irmak Atuk, 2010 yılında İş adamı Muhammed Nuri Ensari İle nişanlandı, 3 ay sonra ayrıldı.

2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Irmak Atuk da yarışacak.Filmleri ve dizileri :
2003 - Gurbet Kadını
2003 - Lise Defteri
2005 - Ölümüne Sevdalar
2006 - Doktorlar


Kaynak:Biyografi.info

Irmak Atuk için yapılan aramalar

Irmak Atuk, Irmak Atuk biyografi, Irmak Atuk hayatı, Irmak Atuk özgeçmişi, Irmak Atuk hakkında, Irmak Atuk doğum yeri, Irmak Atuk fotoğraf, Irmak Atuk video, Irmak Atuk resim, Irmak Atuk kimdir?, Irmak Atuk kaç yaşında?, Irmak Atuk nereli, Irmak Atuk memleketi