FB TW PIN NWS
BioRank 4356

Didem Arslan Yılmaz

Doğum tarihi : 12.Ocak.1974
Didem Arslan Yılmaz kaç yaşında : 50
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : TV sunucusu
Didem Arslan Yılmaz doğum yeri :

Didem Arslan Yılmaz Biyografisi

Habertürk TV'nin başarılı spikeri

Didem Arslan Yılmaz’ın annesi Makbule Arslan, babası Kasım Arslan’dır.

İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Radyo Televizyon'da okudu, 1992 yılında mezun oldu.

1988'den itibaren haberin içinde çalıştı. Önce Eminönü Belediyesi'nin çıkardığı bir dergide çalıştı, sonra oranın halkla ilişkiler departmanında görev yaptı.

1992 yılında Flash TV'de haber sunarak televizyonculuğa başladı. Daha sonra Kanal D'ye geçerek muhabirlik yaptı. Serdar Cebe ile beraber Çalar Saat programını sundu. Devamında Show TV, Kanal 6 ve Star TV'ye geçerek Uğur Dündar ekibinde yer aldı. Habertürk'ten önce CNN Türk'teydi.

Didem Arslan Yılmaz, 2007 yılında Habertürk'e geçti ve Haber Sahası programını sundu. 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye'nin Nabzı'nı sunmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz, Kanal D’de istihbarat şefi olan Kürşat Yılmaz ile evli ve Mina (d.2002) adında bir kızı vardır.

2016 yılının Mart ayının sonunda Habertürk TV'den ayrıldı. CNN Türk televizyonu ile anlaşarak çalışmalarına burada devam etti.

8 Eylül 2016 tarihinde CNN Türk televizyonundan ayrılarak tekrar Habertürk’e geçti.

Kaynak:Biyografi.info

Didem Arslan Yılmaz için yapılan aramalar

Didem Arslan Yılmaz, Didem Arslan Yılmaz biyografi, Didem Arslan Yılmaz hayatı, Didem Arslan Yılmaz özgeçmişi, Didem Arslan Yılmaz hakkında, Didem Arslan Yılmaz doğum yeri, Didem Arslan Yılmaz fotoğraf, Didem Arslan Yılmaz video, Didem Arslan Yılmaz resim, Didem Arslan Yılmaz kimdir?, Didem Arslan Yılmaz kaç yaşında?, Didem Arslan Yılmaz nereli, Didem Arslan Yılmaz memleketi