FB TW PIN NWS
BioRank 8502

Harun Çoban

Doğum tarihi : 21.Mayıs.2000
Harun Çoban kaç yaşında : 23
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Harun Çoban doğum yeri : Gazipaşa, Antalya

Harun Çoban Biyografisi

Harun Çoban, Türk Halk Müziği sanatçısıdır.

Harun Çoban, 21 Mayıs 2000 tarihinde Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Gazipaşa'da tamamladıktan sonra müzikal yolculuğuna başlamıştır. 2019 yılında, Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda Türk Halk Müziği Anasanat dalında okumaya hak kazanmış ve başarılı bir öğrenci olarak 2023 yılında mezuniyetini tamamlamıştır. Üniversite hayatı boyunca birçok konserde ve etkinlikte yer alarak sahne deneyimlerini artırmıştır.

Müzikal kariyeri boyunca birçok başarılı çalışmaya imza atan Harun Çoban, müzik öğretmenliği ve bağlama eğitmenliği yaparak yeteneklerini gelecek nesillere aktarmaktadır. Öğrencilerine verdiği derslerde disiplinli ve sabırlı yaklaşımı sayesinde öğrencileri tarafından sevilen bir öğretmen olmuştur.

Harun Çoban, müziğe olan tutkusunu küçük yaşlardan itibaren keşfetmiştir. Bağlama çalmayı öğrendiği dönemlerde bağlama ustalarını takip ederek, kendini geliştirmiştir. Müziğe olan yeteneği sayesinde üniversite eğitiminde de öne çıkmıştır. Üniversite yıllarında birçok konserde yer alarak hem tecrübe kazanmış hem de sanatını sergileme fırsatı bulmuştur.

Harun Çoban, müzikle olan bağını her zaman güçlü tutmuş ve müziği bir yaşam tarzı olarak benimsemiştir. Sanatını icra etmeye devam ederken, gelecek nesillere müzik sevgisini aşılamayı da kendisine misyon edinmiştir.

Hakkında güncel bilgi paylaşımları ve sosyal medya kanallarını takip etmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.haruncoban.com

Kaynak:Biyografi.info

Harun Çoban videoları

Tüm Harun Çoban videoları

Harun Çoban için yapılan aramalar

Harun Çoban, Harun Çoban biyografi, Harun Çoban hayatı, Harun Çoban özgeçmişi, Harun Çoban hakkında, Harun Çoban doğum yeri, Harun Çoban fotoğraf, Harun Çoban video, Harun Çoban resim, Harun Çoban kimdir?, Harun Çoban kaç yaşında?, Harun Çoban nereli, Harun Çoban memleketi