FB TW PIN NWS
BioRank 5188

Gökay Kalaycıoğlu

Doğum tarihi : 26.Haziran.1983
Gökay Kalaycıoğlu kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Gökay Kalaycıoğlu doğum yeri : İstanbul

Gökay Kalaycıoğlu Biyografisi

Gökay Kalaycıoğlu, 26 Haziran 1983 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümünden mezun oldu.

İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilen Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel kariyerine Kanal D Haber Merkezi'nde başladı, ardından TGRT Haber’de habercilik tecrübesi devam etti. 2007 yılında Tv Net isimli haber kanalıyla ekran önüne çıkan Kalaycıoğlu TV8, 24 Tv ve 360 Tv'de haber moderatörü olarak görev yaptı.

Gökay Kalaycıoğlu, 24 Tv'de geçirdiği 5 sene içerisinde Gece Kuşağı, Gün Ortası ve Hafta Sonu Ana Haber bülteni vb. gibi kritik kuşaklar ve özel yayınlarda yer aldı. 24 Tv'de son olarak "24 Sabah" kuşağı moderatörlüğü ve " 24 Hafta Sonu " programı sunuculuğu yaptı.

Gökay Kalaycıoğlu, 24 Tv'de görevine devam ettiği sırada eş zamanlı olarak Star Gazetesi Hafta Sonu Eki'nde iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerle kaleme aldığı röportajları ile " Gökay Kalaycıoğlu İle Haber Bahane " röportaj serisini sürdürmüştür.

16 Ocak 2017 tarihinde 360 Tv'ye Ana Haber Spikeri olarak başlayan Gökay Kalaycıoğlu, 2018 yılı Ocak ayına kadar devam etti.

Gökay Kalaycıoğlu, mezunu olduğu, Can Gürzap & Arsen Gürzap'ın kuruculuğunda Dialog Anlatım İletişim Merkezi'nde Sunuculuk – Spikerlik Teknikleri, Televizyon Haberciliği ve Röportaj Teknikleri derslerinin eğitmeni oldu.

Aynı zamanda meslekte 15 yılını doldurduğu için İstanbul Kültür Üniversitesi Radyo – Televizyon Meslek Yüksekokulu’nda Radyo – Televizyon Haberciliği ve Diksiyon – Sunum derslerini verme teklifini aldı. Akademisyenlik ve eğitmenlik başarılı sunucu için halen devam eden bir diğer meslek kolu oldu.

Gökay Kalaycıoğlu günümüzde Haberler.com 'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının sunuculuğunu yapmaktadır. Gökay Kalaycıoğlu aynı zamanda Ulusal Kanal'da yayınlanan Ulusal Masa programını da sunmaktadır.

Pandemi sürecinde 2020 yılına Star Tv Avrupa Yayınları’nda Güzel Yaşam isimli programını evinden online sunarak bir ilke imza atan Gökay Kalaycıoğlu, aynı yılın temmuz ayında aldığı bir teklif ile Uçankuş Tv’ye transfer oldu ve magazin dünyası ile tanıştı. Canlı Masa isimli Prime Time kuşağında yayınlanan tartışma programının moderatörü oldu. Aktif olarak Cumartesi – Pazar Magazin programları ile Uçankuş Tv’de moderatörlük yapan Kalaycıoğlu, çok sayıda ulusal / uluslararası organizasyonların sunuculuğunu da Master of Ceremony unvanıyla üstlenmektedir.

Gökay Kalaycıoğlu, organizatör Erkan Özerman'ın "15 kilo ver Best Model'i sun" demesinin üzerine bir ayda estetik operasyon ve sıkı bir diyetle tamı tamına 30 kilo verdi.

12 Ekim 2021 tarihinde Erkan Özerman’ın organizatörlüğünde yapılan 34. Best Model Türkiye yarışmasının sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Ece Gürsel birlikte yaptı.

Kaynak:Biyografi.info

Gökay Kalaycıoğlu için yapılan aramalar

Gökay Kalaycıoğlu, Gökay Kalaycıoğlu biyografi, Gökay Kalaycıoğlu hayatı, Gökay Kalaycıoğlu özgeçmişi, Gökay Kalaycıoğlu hakkında, Gökay Kalaycıoğlu doğum yeri, Gökay Kalaycıoğlu fotoğraf, Gökay Kalaycıoğlu video, Gökay Kalaycıoğlu resim, Gökay Kalaycıoğlu kimdir?, Gökay Kalaycıoğlu kaç yaşında?, Gökay Kalaycıoğlu nereli, Gökay Kalaycıoğlu memleketi