FB TW PIN NWS
BioRank 2970

Rüveyda Öksüz

Doğum tarihi : 02.Mayıs.1994
Rüveyda Öksüz kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Dizi Oyuncusu
Rüveyda Öksüz doğum yeri : İstanbul

Rüveyda Öksüz Biyografisi

Rüveyda Öksüz, 2 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi, iki ablası vardır. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünde okumaktadır.
Rüveyda Öksüz, 2013 yılında Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması’nda birinci oldu. 2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın'a olan benzerliği ile de dikkatleri çekti.

Yarışmadan sonra bir süre daha modellik yapmaya devam etti ve ardından Betül Alganatay’dan oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Rüveyda Öksüz, 2014 yılının Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın hayatının konu edildiği “Ezra’ adlı dizide başrol olarak Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Serkan Şenalp, Doğukan Polat, Asuman Dabak, Nurana Bagieva ile beraber oynadı.

2015 yılında yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı "Sen Benimsin" adlı dizide Gökhan Keser, Engin Hepileri, Güven Hokna, Seda Akman, Burak Sergen, Ruhi Sarı, Özgül Kavruk, Buket Dereoğlu ile beraber rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Sen Benimsin (Nağme ) (TV Dizisi)
2014 - Ezra (Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Rüveyda Öksüz videoları

Tüm Rüveyda Öksüz videoları

Rüveyda Öksüz için yapılan aramalar

Rüveyda Öksüz, Rüveyda Öksüz biyografi, Rüveyda Öksüz hayatı, Rüveyda Öksüz özgeçmişi, Rüveyda Öksüz hakkında, Rüveyda Öksüz doğum yeri, Rüveyda Öksüz fotoğraf, Rüveyda Öksüz video, Rüveyda Öksüz resim, Rüveyda Öksüz kimdir?, Rüveyda Öksüz kaç yaşında?, Rüveyda Öksüz nereli, Rüveyda Öksüz memleketi