FB TW PIN NWS
BioRank 4942

Aleyna Tutuş

Doğum tarihi : ??.??.1998
Aleyna Tutuş kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Aleyna Tutuş doğum yeri : Bursa

Aleyna Tutuş Biyografisi

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak.
Aleyna Tutuş, 1998 yılında Bursa’da doğmuştur. Yalova’da büyüyen Aleyna 10 yaşındayken annesiyle babası ayrıldı. Annesi ve kardeşiyle İstanbul’a taşındı. Bu taşınma süreciyle hayatı daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandı.

Aleyna Tutuş, 10 senedir Voleybol oynuyor, son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyor. Survivor’a ilk defa 2021 yılı için başvurdu ve ilk 6’da yer aldı.

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan Aleyna Tutuş, 9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Aleyna Tutuş için yapılan aramalar

Aleyna Tutuş, Aleyna Tutuş biyografi, Aleyna Tutuş hayatı, Aleyna Tutuş özgeçmişi, Aleyna Tutuş hakkında, Aleyna Tutuş doğum yeri, Aleyna Tutuş fotoğraf, Aleyna Tutuş video, Aleyna Tutuş resim, Aleyna Tutuş kimdir?, Aleyna Tutuş kaç yaşında?, Aleyna Tutuş nereli, Aleyna Tutuş memleketi