FB TW PIN NWS
BioRank 2920

Verda Penso

Doğum tarihi : 23.Ağustos.1976
Verda Penso kaç yaşında : 48
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Verda Penso doğum yeri : İstanbul

Verda Penso Biyografisi

Verda Penso, 23 ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babasının adı Levent Penso’dur. Annesi Çela Hanımdır.
Babası Home store’un kurucusudur ve Akmerkez’deki Mango mağazasının da sahibidir. Verda Penso babasının sahibi olduğu Mango mağazasında halka ilişkiler müdiresi olarak çalıştı; Bir gün sevgilisi Nurettin Hasman’dan ayrılmasına sebep olan Hande Ataizi dükkana gelene kadar.

“Bugün Ne Giysem” programında uğurlu odada sunuculuk yapmıştır. Show TV’nin eğlence programı “En Büyük Show”un sunucu kadrosundaydı.

Esentepe'deki Astoria Alışveriş Merkezi'nde açtığı Clementine adlı kafeyi babası ile birlikte işletiyordu, Boyner Grubuna devrettiler.

Verda Penso, 1998-2002 arasında kendisinden 19 yaş büyük Nurettin Hasman ile aşk yaşadı. 2007-2008 arasında ise Alpay Başaran ile birlikte oldu.

Verda Penso,13 Haziran 2012 tarihinde İstanbul narkotik polisinin, 6 ay takip ettiği torbacılarla bağlantılı olarak, aralarında yapımcı İzzet Öz, 2003 Türkiye Güzeli Zeynep Yılmaz’ın da olduğu 18 kişiyle birlikte gözaltına alındı.

Yaşlanmayan, hep güzel bir kadın olarak kalmak isteyen Verda Penso, ilk görüşte aşka inanıyor.

Verda Penso, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu. Yapımcılığını Med Yapım'ın yaptığı 12 Nisan 2013'de ilk bölümü Show TV'den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Verda Penso, Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Günay Musayeva olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.Kaynak:Biyografi.info

Verda Penso videoları

Tüm Verda Penso videoları

Verda Penso için yapılan aramalar

Verda Penso, Verda Penso biyografi, Verda Penso hayatı, Verda Penso özgeçmişi, Verda Penso hakkında, Verda Penso doğum yeri, Verda Penso fotoğraf, Verda Penso video, Verda Penso resim, Verda Penso kimdir?, Verda Penso kaç yaşında?, Verda Penso nereli, Verda Penso memleketi