FB TW PIN NWS
BioRank 352

Stelyo Pipis

Doğum tarihi : 24.Temmuz.1966
Stelyo Pipis kaç yaşında : 58
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Meslek : Menajer
Stelyo Pipis doğum yeri : İstanbul

Stelyo Pipis Biyografisi

Menajer

Stelyo Pipis, 24 Temmuz 1966 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Rum kökenli olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Bir ablası vardır. Babasının adı Yorgo, annesinin adı Elisabeth’dir. Galatasaray’da Rum okulunda okudu ortaokulu bitirdikten sonra liseye gitmedi. Soyadının manası Rumca ‘küçük’ demektir. Küçük çocuklara pipis derlermiş.

Stelyo Pipis, hayata Ortodoks Rum olarak başladı, 38 yaşında iken önce sünnet sonra Müslüman oldu. Stelyo Pipis adı ile askere gitti, Erzurum’da askerliğini yaptı.

1990 yılına kadar tostçuluk yapmaktaydı. 1990 yılında önce Kanal 6'da yönetmen Tayfun Dinçer'in asistanı olarak bu mesleğe atıldı. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile Çiğdem Tunç'un basın danışmanlığını yaptı. İkilinin ayrılmasından sonra Mehmet Ali Erbil’in menajeri olarak yola devam etti. Mehmet Ali Erbil'in popüler olması onu da çok etkiledi. Bununla birlikte onun da popülaritesi arttı. Erbil'in işlerinin iyi gitmesi Stelyo'nun da maddi durumunu düzeltti.

Stelyo Pipis, eski sevgilisi Demet Sağıroğlu, Emel Müftüoğlu ve Hüseyin Cankurtaran ile birlikte sanat ve sosyetenin uğrak mekanı Eti's Kuaförü hizmete açtı.

Stelyo Pipis’in birlikte olduğu kişiler arasında Pınar Aylin, Demet Sağıroğlu, Seda Sayan, Demet Şener, Banu Öztürk, Özlem Yıldız, Sibel Ceylan, Ebru Gündeş gibi isimler vardır.

Pınar Aylin ile yeni meşhur olduğu zamanlarda kısa bir birliktelik yaşadı. Demet Sağıroğlu ile ilişkisi 1994 yılında başladı. 1999 başlarında bitti. Pınar Aylin'den sonra hayatına giren Sağıroğlu ile 4 yıl birlikte olan Stelyo, yaşadığı büyük aşkı hiçbir zaman saklamadı. Seda Sayan ile bir yıl süren bir birliktelik yaşadılar. Demet Şener ile aralarında bir elektriklenme oldu. Sadece bir hafta sürdü. Sonunda Demet bu beraberliğin kendisi için bir hata olduğunu itiraf etti. Ebru Gündeş ile 1993 yılında başlayan dostluk ve arkadaşlık sıkı bir beraberliğe doğru gitti. Serdar Ortaç'tan ayrılan Banu Öztürk'le beraber oldu.

Mehmet Ali Erbil ve Stelyo Pipis Beyoğlu’nda 26 Temmuz 2013 tarihinde açılan eğlence mekânı Chanta’nın sahibidir.

Kaynak:Biyografi.info

Stelyo Pipis için yapılan aramalar

Stelyo Pipis, Stelyo Pipis biyografi, Stelyo Pipis hayatı, Stelyo Pipis özgeçmişi, Stelyo Pipis hakkında, Stelyo Pipis doğum yeri, Stelyo Pipis fotoğraf, Stelyo Pipis video, Stelyo Pipis resim, Stelyo Pipis kimdir?, Stelyo Pipis kaç yaşında?, Stelyo Pipis nereli, Stelyo Pipis memleketi