FB TW PIN NWS
BioRank 8419

Stella Maxwell

Doğum tarihi : 15.Mayıs.1990
Stella Maxwell kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Model
Stella Maxwell doğum yeri : Brüksel, Belçika

Stella Maxwell Biyografisi

Victoria-s Secret modelidir.

Stella Maxwell, 15 Mayıs 1990 tarihinde Kuzey İrlandalı bir çiftin kızı olarak Brüksel, Belçika’da doğmuştur. Annesi Stella Maynes, babası Maurice Maxwell’dir. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell adlarında kardeşleri vardır. Stella Maxwell, önce Quenn Margaret Koleji'ni, ardından Otago Üniversitesi'ni bitirdi.

Stella Maxwell, 13 yaşına kadar Belçika'da yaşadıktan sonra diplomat olan babasının yeni görevi nedeniyle ailesiyle birlikte Canberra, Avustralya'ya taşındılar. Bir sene de burada yaşadıktan sonra 14 yaşında iken, Yeni Zelanda'ya Wellington’a taşındılar. Ancak üniversite yıllarında tüm hayatını değiştirecek bir olay yaşadı ve bir ajans sahibi tarafından keşfedildi.

Stella Maxwell’in ilk moda şovu olarak podyumdaki ilk adımlarını 2009 yılı sonbahar-kış sezonunda Charles Anastase defilesinde attı. Bu defileyi Osman Yousefzada, Mara Hoffman, Fashion East, Luella, Giles, Jeremy Scott, Marc Jacobs, Moschino, Chanel, Fendi ve Balmain gibi modacıların şovları izledi.

2014 yılında Victoria-s Secret için defilede yürüdü ve 2015 yılında Victoria-s Secret’in meleği oldu. ABD'de Los Angeles ve New York'ta birer evi bulunan modelin hayatı yoğun seyahatlerle, iki şehir arasında mekik dokuyarak geçiyor.

Stella Maxwell, ayrıca H & M, Urban Outfitters, Puma ve Ermanno Scervino için reklam kampanyalarının yanı sıra Glamour, Elle ve Vogue'daki fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçti.

Boyu 1.75 cm olan, 54 kilogram ağırlığındaki Stella Maxwell düzenli spor yapıyor. Ama diyetle arası pek iyi değil.

Lezbiyen olduğunu açıklayan Aralık 2016 ayından beri Stella Maxwell, Kristen Stewart ile aşk yaşıyor.

Kaynak:Biyografi.info

Stella Maxwell için yapılan aramalar

Stella Maxwell, Stella Maxwell biyografi, Stella Maxwell hayatı, Stella Maxwell özgeçmişi, Stella Maxwell hakkında, Stella Maxwell doğum yeri, Stella Maxwell fotoğraf, Stella Maxwell video, Stella Maxwell resim, Stella Maxwell kimdir?, Stella Maxwell kaç yaşında?, Stella Maxwell nereli, Stella Maxwell memleketi