FB TW PIN NWS
BioRank 6137

Şeyda Çoşkun

Doğum tarihi : 24.Kasım.1976
Şeyda Çoşkun kaç yaşında : 48
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Meslek :
Şeyda Çoşkun doğum yeri : Ankara

Şeyda Çoşkun Biyografisi

Ünlülerin yaşam koçluğunu yapmaktadır. Ünlüleri zayıflatmakla ünlüdür.
Şeyda Çoşkun, 24 Kasım 1976 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankaralı mütevazı bir ailenin kızıdır. Şovmen Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun’un ablasıdır. Spor hayatına da, lisede hentbol oynayarak başladı. Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitirdi. Beden eğitimi öğretmenidir. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi'nin beslenme seminerlerine katıldı. Beslenme üzerine master yaptı.

Şovmen Mehmet Ali Erbil’in 2001 yılında Kıbrıs'ta eşi Sedef ile yapılan düğününde bir şekilde Şeyda Çoşkun ve kardeşi Tuğba Coşkun Mehmet Ali Erbil ile tanıştılar. Bu tanışmadan bir müddet sonra Şeyda Çoşkun ünlü şovmenin yardımıyla İstanbul'daki bir kolejde öğretmen olarak işe başladı. Daha sonra da 30 Nisan 2005 tarihinde Mehmet Ali Erbil kardeşi Tuğba Coşkun ile evlendi. 2011 yılında boşandılar.

Kardeşinin doğumu için Amerika'ya gitti. Montignac Academy'de eğitim aldı. Tekrar İstanbul’a döndü. Şeyda Çoşkun, ilk olarak kardeşi Tuğba Coşkun’un doğum kilolarını hızla verdirerek adını duyurdu.

Şeyda Çoşkun, Ergin Ataman, Hadise Açıkgöz, Petek Dinçöz, Gülşen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Saba Tümer, Hacı Sabancı, Gülben Ergen, Derya Şensoy gibi ünlülerin yaşam koçluğunu yapmıştır. Ünlüleri zayıflatmakla ünlüdür.

Galatasaray Basketbol Takımı’nın koçu Ergin Ataman’ı zayıflatmak için uğraştığı günlerde Polat Otelde bir araya gelmesi gizli kaçamak yaşadığı iddialarıyla gündemi meşgul etti.

Şeyda Çoşkun, 23 Ağustos 2014 tarihinde Alaçatı'da Alavya Otel'de yapılan düğün ile TVS Production adlı bir yapım şirketinin sahibi Uğursay Yeğin ile evlendi. 27 Mart 2015 tarihinde Amerika'da doğurduğu Arat adında bir oğlu oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Şeyda Çoşkun için yapılan aramalar

Şeyda Çoşkun, Şeyda Çoşkun biyografi, Şeyda Çoşkun hayatı, Şeyda Çoşkun özgeçmişi, Şeyda Çoşkun hakkında, Şeyda Çoşkun doğum yeri, Şeyda Çoşkun fotoğraf, Şeyda Çoşkun video, Şeyda Çoşkun resim, Şeyda Çoşkun kimdir?, Şeyda Çoşkun kaç yaşında?, Şeyda Çoşkun nereli, Şeyda Çoşkun memleketi