FB TW PIN NWS
BioRank 6897

Şebnem Bamsey

Doğum tarihi : -
Şebnem Bamsey kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Şebnem Bamsey doğum yeri : İstanbul

Şebnem Bamsey Biyografisi

Şebnem Bamsey, İstanbul’da doğmuştur. İngiltere’de yaşamaktadır. İngiltere’de 15 yıl yaşayan Şebnem Bamsey, ‘Academy of Contemporary Music and Dance’ okulunda sahne performansları eğitimi aldı. Ardından da 15 kişilik İngiliz ekipten oluşan bir müzikalde yer aldı ve şarkı söyledi. 12 yıl Londra ve çevresindeki dans okulları ve spor salonlarında bayanlara oryantal dans dersleri verdi. Kendi kurduğu gurupları ile İngiltere’nin çesitli yerlerinde, festivallerde, yardım amaçlı organizasyonlarda ve basın organizasyonlarında, oluşturduğu dans koreografileri ve performanslarla yer aldı.
Londra’da aldığı şan derslerinin ardından yine Londra’da bir müzik albümü projesine başladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan “İKİ x İKİ” isimli ilk Maxi Single’i Aralık 2014’te satışa sunuldu.

Türkiye’nin en büyük prodüksiyon şirketlerinden birinin oyunculuk akademisinde oyunculuk eğitimine devam etti.

Şebnem Bamsey, 2015 yılında yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı “Yapışık Kardeşler” sinema filminde İlker Ayrık, Hakan Bulut, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve İvana Sert ile beraber oynadı.

Albümleri :
2014 - İki x İki

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Yapışık Kardeşler (Tombul Rus) (sinema)


Kaynak:Biyografi.info

Şebnem Bamsey filmleri

Tüm Şebnem Bamsey filmleri

Şebnem Bamsey için yapılan aramalar

Şebnem Bamsey, Şebnem Bamsey biyografi, Şebnem Bamsey hayatı, Şebnem Bamsey özgeçmişi, Şebnem Bamsey hakkında, Şebnem Bamsey doğum yeri, Şebnem Bamsey fotoğraf, Şebnem Bamsey video, Şebnem Bamsey resim, Şebnem Bamsey kimdir?, Şebnem Bamsey kaç yaşında?, Şebnem Bamsey nereli, Şebnem Bamsey memleketi