FB TW PIN NWS
BioRank 873

İsmail Dükel

Doğum tarihi : ??.??.1960
İsmail Dükel kaç yaşında : 64
Kilo & Boy :
Burcu :
İsmail Dükel doğum yeri : Ankara

İsmail Dükel Biyografisi

Halk Tv de yayın yönetmenliği görevini yapmaktadır.

İsmail Dükel, 1960 yılında Ankara’da doğmuştur.

İsmail Dükel, gazeteciliğe 1979 yılında Ankara’da Rüzgarlı Sokak'ta eski adı Ulus olan Barış Gazetesinde başladı. Ankara’da çeşitli gazetelerde çalıştı. Kanal E, Kanal Türk’de dört buçuk yıl kadar Ankara Haber Müdürlüğü yaptı ve kuruculuğunu yaptığı Kanal Biz’de de 13 ay kadar Ankara Haber Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2,5 yıl süren işsizlik dönemi oldu. Bu arada “Gazete 5” diye bir internet sitesinde beş ay kadar çalıştı. 2012 yılının Ocak ayında çalışmaya başladığı Yurt Gazetesi’nde “Meclis kulisi” adlı köşe yazılarını yazdı. Burada da 1 yıl kadar çalıştı.

Yurt Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra Haziran 2013 tarihinde Taksim Gezi olayları başladıktan birkaç gün sonra Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç’in daveti ile Genel Yayın Yönetmeliğini Hakan Aygün’ün yaptığı Halk Tv’de çalışmaya başladı.

İsmail Dükel, 23 Kasım 2009 tarihinde kurulan ve 12 Haziran 2010 tarihinde kapatılan, Rahşan Ecevit'in kurucu üyeliğini yaptığı, kurucu başkanlığını Hulki Cevizoğlu’nun yaptığı (DSHP) Demokratik Sol Halk Partisi’nde Genel Başkan Yardımcısı olarak bulundu. 13 Ocak 2010 tarihinde bu görevinden Hulki Cevizoğlu ile birlikte istifa etmiştir.

Halk Tv de yayın yönetmenliği görevi yapmakla beraber “Gün Sonu” programını sunmaktadır. Yurt Gazetesi'nden ayrıldıktan sonra Halk Tv'de çalışmaya başladı. İsmail Dükel son olarak TELE1'in Ankara temsilcisi olarak görev yapmaktadır. Hafta içi her sabah Kulis programını sunuyor.

İsmail Dükel, evlidir ve Baturalp Dükel (d.1990) adında bir oğlu vardır.

İsmail Dükel 8 Haziran 2020 tarihinde 'Askeri Casusluk’ suçlamasıyla gözaltına alındı.

Kaynak:Biyografi.info

İsmail Dükel videoları

Tüm İsmail Dükel videoları

İsmail Dükel için yapılan aramalar

İsmail Dükel, İsmail Dükel biyografi, İsmail Dükel hayatı, İsmail Dükel özgeçmişi, İsmail Dükel hakkında, İsmail Dükel doğum yeri, İsmail Dükel fotoğraf, İsmail Dükel video, İsmail Dükel resim, İsmail Dükel kimdir?, İsmail Dükel kaç yaşında?, İsmail Dükel nereli, İsmail Dükel memleketi