FB TW PIN NWS
BioRank 4623

Irina Ivkina

Doğum tarihi : 07.Mayıs.1988
Irina Ivkina kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Irina Ivkina doğum yeri : Rusya

Irina Ivkina Biyografisi

2015 yılının Kasım ayında vizyona giren, Cem Yılmaz'ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü filmi olan “Ali Baba ve 7 Cüceler” adlı sinema filminde oynadı

Irana Ivkina, 7 Mayıs 1988 tarihinde Rusya’da doğmuştur.

Irina Ivkina, Ferman Toprak’ın 2010 yılında çekilen ‘Mavi Mavi’ klibinde oynadı. Türkiye'de Casper ve Tutku reklamlarında oynadı.

Pek çok firmanın da foto modelliğini üstlenen Irina Ivkina, oyunculuk ve modelliğin yanı sıra amatör olarak koşuyla da ilgilenmekte ve düzenli olarak maratonlara katılmaktadır.

2015 yılının Kasım ayında vizyona giren, Cem Yılmaz'ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü filmi olan “Ali Baba ve 7 Cüceler” adlı sinema filminde Cem Yılmaz, Çetin Altay ve Zafer Algöz ile başrolde oynarken filmde Irina Ivkina, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin de rol almıştır.

Irana Ivkina, Emrah Şahin ile evlidir.

Filmleri ve Dizileri :
2017 - Şevkat Yerimdar (Ludmila Anna) (TV Dizisi)
2017 - Dostlar Mahallesi (Olga) (TV Dizisi)
2017 - Arif V 216 (Filiz Akın)(Sinema Filmi )
2015 - Ali Baba Ve 7 Cüceler (Veronika) (Sinema Filmi )


Kaynak:Biyografi.info

Irina Ivkina filmleri

Tüm Irina Ivkina filmleri

Irina Ivkina için yapılan aramalar

Irina Ivkina, Irina Ivkina biyografi, Irina Ivkina hayatı, Irina Ivkina özgeçmişi, Irina Ivkina hakkında, Irina Ivkina doğum yeri, Irina Ivkina fotoğraf, Irina Ivkina video, Irina Ivkina resim, Irina Ivkina kimdir?, Irina Ivkina kaç yaşında?, Irina Ivkina nereli, Irina Ivkina memleketi