FB TW PIN NWS
BioRank 4509

Funda Özkalyoncuoğlu

Doğum tarihi : -
Funda Özkalyoncuoğlu kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : TV sunucusu
Funda Özkalyoncuoğlu doğum yeri : İstanbul

Funda Özkalyoncuoğlu Biyografisi

Hafta içi her sabah TV 8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programının sunucularındandı.

Funda Özkalyoncuoğlu, İstanbul'da doğmuştur. 4 kardeşi vardır. Kuzguncuk’ta ahşap bir evde büyüdü. İstanbul Üniversitesinde okurken bir yandan da THY’da çalıştı.

Yıllarca at bindi ve binicilik hakemidir. Merkez Hakem Kurulu üyesi ve aynı zamanda İstanbul il Spor temsilcisidir.

Funda Özkalyoncuoğlu, İyi bir radyo dinleyicisiydi ilk önce... Sonra telefon bağlantısıyla bir radyo programına katıldı ve bilgi birikimlerini, renkli yorumlarını esprili bir dille dinleyicilerle paylaştı, ardından konuk oldu programa ve en sonunda Alem FM’de “Bonbon Funda ile Hayat” adlı program yapmaya başladı.

Radio N101’de hafta içi her sabah 07.00 -10.00 arası yayın yapan “Best Of Cem Ceminay Back Up Morning Show” programında Cem Ceminay’ın partneri oldu.

2011 yılında Star TV'de yayınlanan “Yerden Göğe” isimli programın üç sunucusundan biri oldu. Diğer sunuculardan Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı sorun yüzünden programdan ayrıldı.

Funda Özkalyoncuoğlu, bir zamanlar Kanal 1 televizyonunda Mehmet Coşkundeniz ile beraber sabah kuşağı programı yaptı. Daha sonra Acun Ilıcalı Tv8 kanalını satın aldıktan sonra Acun Ilıcalı tarafından “Aramızda Kalmasın” adı ile bir sabah programı yapmaları için Funda Özkalyoncuoğlu, Jess Molho ve Tuba’ya teklif etmiştir.

2016 yılının ilk sezonunda TV8 ekranlarında Deniz Akkaya ve Jess Molho ile birlikte Aramızda Kalmasın adlı programda sunuculuk yaptı.

2016 yılının ikinci sezonunda Funda Özkalyoncuoğlu, hafta içi her sabah TV 8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programını Jess Molho ve Sena Keçeli ile birlikte sundu. 21 Ocak 2017 tarihinde Funda Özkalyoncuoğlu ile beraber Sena Keçeli'nin işine son verildi. Onların yerine Jess Molhoile Hakan Ural ve Duygu Çetinkaya görev yapacak.

Funda Özkalyoncuoğlu, 20 yaşında evlendi. 9 aylık hamile iken boşandı. Bir oğlu vardır.

Kitapları :
2011 - İhanete Uğramış Yemekler


Kaynak:Biyografi.info

Funda Özkalyoncuoğlu için yapılan aramalar

Funda Özkalyoncuoğlu, Funda Özkalyoncuoğlu biyografi, Funda Özkalyoncuoğlu hayatı, Funda Özkalyoncuoğlu özgeçmişi, Funda Özkalyoncuoğlu hakkında, Funda Özkalyoncuoğlu doğum yeri, Funda Özkalyoncuoğlu fotoğraf, Funda Özkalyoncuoğlu video, Funda Özkalyoncuoğlu resim, Funda Özkalyoncuoğlu kimdir?, Funda Özkalyoncuoğlu kaç yaşında?, Funda Özkalyoncuoğlu nereli, Funda Özkalyoncuoğlu memleketi