FB TW PIN NWS
BioRank 3185

Ferhan Tülmen

Doğum tarihi : 20.Mayıs.1988
Ferhan Tülmen kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : TV sunucusu
Ferhan Tülmen doğum yeri : İstanbul

Ferhan Tülmen Biyografisi

Sacit Aslan ve Erol Köse'nin yorumlarıyla ekrana gelen "Her Şeyi Konuşalım" isimli programda görev yaptı.

Ferhan Tülmen, 21 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Fenerbahçe Lisesi'ni bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünden mezun oldu.

Ferhan Tülmen, Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünde okurken 2007 yılından itibaren Maltepe Üniversitesi kanalında haber yazarak sunumlar yaptı. Bunun hemen ardından 1 yıl boyunca Trt'de muhabirlik yaptı.

Daha sonra da Türkiye'nin en başarılı yapım şirketlerinden bir tanesi olan Med Yapım'ın editör ekibinde görev alan Ferhan bu süreçte Türkiye'nin yarışma denilince ilk aklına gelen yarışması olan sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yaptığı Çarkıfelek'te yer almaya başladı. 8 ay boyunca Çarkıfelek'in formatının en renkli kısımlarından biri olan gezici sunuculuk görevini üstlenen Ferhan sonrasında Şaşırtmali'de görev aldı ve yine yurt gezilerini sürdürerek 1 ay boyunca Karadeniz'den renkli anları paylaştı.

Ardından 2010 yılında Okan Karacan İle Birlikte ShowMax'te Max Life Programını Sunmaya Başladı.

Daha sonra son dönemin en çok konuşulan ve beğenilen yarışması “Bak Şu Duvara” yarışmasını Behzat Uygur ile birlikte sunmaya başladı. Yaklaşık 3 ay kadar sunuculuk yaptıktan sonra Çarkıfelek'e geri döndü Çarkıfelek'in bitmesinin ardından yaklaşık 2 ay kadar Star Tv ekranlarında Sevgili Dünürüm'ü sundu.

2014 yılının yazında TVEm'de “Ferhan Tülmen'le Tatil Günlüğü” adlı programı sundu.

2015 yılında TRT’de TRT Müzik kanalında yayınlanan “Bil Bakalım” adlı müzik, kültür ve eğlenceli yarışma programını hafta içi her gün 11.45 ve 16.15 de TRT Müzik ekranlarında izleyici ile buluşturdu.

Ferhan Tülmen, 2016 yılbaşından itibaren EmTv’nin “Haftasonu Magazin” adlı programını sunmaya başladı.

2016 yılının Şubat ayından itibaren her sabah 08:45'de TVEm'de Ferhan Tülmen'in moderatörlüğü; Sacit Aslan ve Erol Köse'nin yorumlarıyla ekrana gelen "Her Şeyi Konuşalım" isimli programda görev yaptı.

Kaynak:Biyografi.info

Ferhan Tülmen videoları

Tüm Ferhan Tülmen videoları

Ferhan Tülmen için yapılan aramalar

Ferhan Tülmen, Ferhan Tülmen biyografi, Ferhan Tülmen hayatı, Ferhan Tülmen özgeçmişi, Ferhan Tülmen hakkında, Ferhan Tülmen doğum yeri, Ferhan Tülmen fotoğraf, Ferhan Tülmen video, Ferhan Tülmen resim, Ferhan Tülmen kimdir?, Ferhan Tülmen kaç yaşında?, Ferhan Tülmen nereli, Ferhan Tülmen memleketi