FB TW PIN NWS
BioRank 470

Atakan Özyurt

Doğum tarihi : 31.Aralık.1993
Atakan Özyurt kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Atakan Özyurt doğum yeri : Ordu

Atakan Özyurt Biyografisi

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih YasinKafalar” olarak tanınmışlardır.

Atakan Özyurt, 31 Aralık 1993 tarihinde Ordu’da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Bölümünde tamamlamıştır.

Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile tanışan Atakan Özyurt, sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube'da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

11 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” adlı Tv programının 89. Bölümünde; Kafalar grubundan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin yarıştı.

Söz ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça ya da bilinen adıyla Eypio’nun Kafalar Karışık filmi için yaptığı "Kaşık" şarkısının video klibi’nde sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar.

2018 yılında 3 sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin'in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karışık adlı sinema filminde oynadılar. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun usta oyuncuları ve Yıldız Tilbe ve Funda Arar, Enes Batur da rol almıştır.

5 Aralık 2018 tarihinde Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin'in oluşturduğu Kafalar grubu Eser Yenenler Show'a konuk oldu.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2022 - Kafalar Karışık 2 (Sinema Filmi)
2021 - Kafalar: Yana Yakıla (Muszik Video)
2020 - Tutunamayanlar (Keloğlan) (Tv Dizisi)
2019 - Enes Batur Gerçek Kahraman (Atakan) (Sinema Filmi)
2018 - Kafalar Karışık (Atakan) (Sinema Filmi)
2018 - Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Atakan) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Atakan Özyurt filmleri

Tüm Atakan Özyurt filmleri

Atakan Özyurt için yapılan aramalar

Atakan Özyurt, Atakan Özyurt biyografi, Atakan Özyurt hayatı, Atakan Özyurt özgeçmişi, Atakan Özyurt hakkında, Atakan Özyurt doğum yeri, Atakan Özyurt fotoğraf, Atakan Özyurt video, Atakan Özyurt resim, Atakan Özyurt kimdir?, Atakan Özyurt kaç yaşında?, Atakan Özyurt nereli, Atakan Özyurt memleketi