FB TW PIN NWS
BioRank 534

Bilal Hancı

Doğum tarihi : 08.Eylül.1989
Bilal Hancı kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek : Youtuber
Bilal Hancı doğum yeri : Trabzon

Bilal Hancı Biyografisi

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih YasinKafalar” olarak tanınmışlardır.

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamladı.

Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanışan Bilal Hancı, sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube'da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

11 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” adlı Tv programının 89. Bölümünde; Kafalar grubundan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin yarıştı.

Söz ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça ya da bilinen adıyla Eypio’nun Kafalar Karışık filmi için yaptığı "Kaşık" şarkısının video klibi’nde sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar.

2018 yılında 3 sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin'in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karışık adlı sinema filminde oynadılar. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun usta oyuncuları ve Yıldız Tilbe ve Funda Arar, Enes Batur da rol almıştır.

5 Aralık 2018 tarihinde Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin'in oluşturduğu Kafalar grubu Eser Yenenler Show'a konuk oldu.

Albümleri :
2017 - Ağlama Beni Ana (single)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2022 - Bilal Hancı & Zehra: Bal (Müzik Video)
2022 - Kafalar Karışık 2 (Sinema Filmi)
2021 - Kafalar: Yana Yakıla (Müzik Video)
2020 - Bilal Hancı Feat. Özgün Uğur: Sebep Oldun (Müzik Video)
2019 - Bilal Hancı Feat. Özkan Meydan: Feriğim (Müzik Video)
2019 - Enes Batur Gerçek Kahraman (Bilal)(Sinema Filmi)
2018 - Kafalar Karışık (Bilal) (Sinema Filmi)
2018 - Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Bilal) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Bilal Hancı filmleri

Tüm Bilal Hancı filmleri

Bilal Hancı için yapılan aramalar

Bilal Hancı, Bilal Hancı biyografi, Bilal Hancı hayatı, Bilal Hancı özgeçmişi, Bilal Hancı hakkında, Bilal Hancı doğum yeri, Bilal Hancı fotoğraf, Bilal Hancı video, Bilal Hancı resim, Bilal Hancı kimdir?, Bilal Hancı kaç yaşında?, Bilal Hancı nereli, Bilal Hancı memleketi