FB TW PIN NWS
BioRank 974

Fatih Yasin

Doğum tarihi : 25.Ekim.1993
Fatih Yasin kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Youtuber
Fatih Yasin doğum yeri : İstanbul

Fatih Yasin Biyografisi

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih YasinKafalar” olarak tanınmışlardır.

Fatih Yasin, 25 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümünde tamamlamıştır.

Atakan Özyurt ve Bilal Hancı ile tanışan Fatih Yasin, sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube'da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

11 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” adlı Tv programının 89. Bölümünde; Kafalar grubundan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin yarıştı.

Söz ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça ya da bilinen adıyla Eypio’nun Kafalar Karışık filmi için yaptığı "Kaşık" şarkısının video klibi’nde sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar.

2018 yılında 3 sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin'in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karışık adlı sinema filminde oynadılar. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun usta oyuncuları ve Yıldız Tilbe ve Funda Arar, Enes Batur da rol almıştır.

5 Aralık 2018 tarihinde Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin'in oluşturduğu Kafalar grubu Eser Yenenler Show'a konuk oldu.

Fatih Yasin, 2021 yılı haziran ayında Sena Güzeldağ ile evlendi. 17 Ağustos 2022 tarihinde boşandı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2022 - Kafalar Karışık 2 (Sinema Filmi)
2021 - Kafalar: Yana Yakıla (Muzik Video)
2019 - Enes Batur Gerçek Kahraman (Sinema Filmi)
2018 - Kafalar Karışık (Bilal) (Sinema Filmi)
2018 - Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Bilal) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Fatih Yasin filmleri

Tüm Fatih Yasin filmleri

Fatih Yasin için yapılan aramalar

Fatih Yasin, Fatih Yasin biyografi, Fatih Yasin hayatı, Fatih Yasin özgeçmişi, Fatih Yasin hakkında, Fatih Yasin doğum yeri, Fatih Yasin fotoğraf, Fatih Yasin video, Fatih Yasin resim, Fatih Yasin kimdir?, Fatih Yasin kaç yaşında?, Fatih Yasin nereli, Fatih Yasin memleketi