FB TW PIN NWS
BioRank 7091

Anıl Karakurt

Doğum tarihi : 01.Mayıs.1980
Anıl Karakurt kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek :
Anıl Karakurt doğum yeri : İstanbul

Anıl Karakurt Biyografisi

Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Anıl Karakurt, 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul'da yaşamakta ve evlidir. Sivil havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanı olarak çalışmaktadır.

Erzincanlı SAS Komandosu baba ve Bulgaristan göçmeni bir annenin 3 oğlundan en küçüğüdür. Çocukluğunda, babasının görevi gereği bir çok ilde bulunan Anıl Karakurt, küçük yaşlardan beri bir çok sporla uğraşmış ve hala uğraşmaya devam etmektedir. Futbol, Yüzme ve Dalış ile amatör lisanslı olarak ilgilenen Anıl Karakurt, aynı zamanda Basketbol, Windsurf, Wakeboard, Snowboard ve Cross'u hobi olarak gerçekleştirmiştir. Anıl Karakurt, son yıllarda Karavan, Kampçılık ve Doğa sporlarına yönelmiştir. 10 yılı aşkın süredir devam ettiği Loadmaster'lık görevi gereği dünyanın bir çok yerine gitmiş, bir çok kültürle tanışmıştır.

Anıl Karakurt, 2010 yılında Asuman Krause’nin sunduğu “Fear Factor” yarışmasına katılmıştır.

Anıl Karakurt, 2006 yılında evlenmiştir.

2017 yılı Survior'da 23 Ocak 2017 tarihinde Fulya Şahin adlı yarışmacı elenirken, Acun Ilıcalı, yarışmaya 3 ismin daha katılacağını açıkladı. Bunlar Anıl Karakurt, Fatih Hürkan ve Sadin Bakır adlı yarışmacılardır.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

16 Mayıs 2017 tarihinde Anıl Karakurt, yarışmadan elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Anıl Karakurt için yapılan aramalar

Anıl Karakurt, Anıl Karakurt biyografi, Anıl Karakurt hayatı, Anıl Karakurt özgeçmişi, Anıl Karakurt hakkında, Anıl Karakurt doğum yeri, Anıl Karakurt fotoğraf, Anıl Karakurt video, Anıl Karakurt resim, Anıl Karakurt kimdir?, Anıl Karakurt kaç yaşında?, Anıl Karakurt nereli, Anıl Karakurt memleketi