FB TW PIN NWS
BioRank 7701

Ahmet Olgun Sünear

Doğum tarihi : 24.Aralık.1982
Ahmet Olgun Sünear kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Ahmet Olgun Sünear doğum yeri : İstanbul

Ahmet Olgun Sünear Biyografisi

2015 yılında “Mayıs Kraliçesi” adlı dizide Oğuz karakterini canlandırdı.

Ahmet Olgun Sünear, 24 Aralık 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi vardır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 8 yılda mezun oldu.

Bahar Kerimoğlu ile metod oyunculuk çalıştı. Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları bölümüne devam etti. Modern dansa yoğunlaştı. Bedenini doğru kullanmayı öğrendi.

Ahmet Olgun Sünear, Gaye Sökmen Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Dergilere fotomodellik yaparak modelliğe başladı. Cola Turka ve Pepsi reklam filmlerinde oynadı.

2014 - 2015 yılları arasında yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı “Maral” adlı dizide Ceyda Düvenci, Fırat Altunmeşe, Reha Özcan, Defne Halman ile birlikte rol alırken Benan karakterini canlandırmıştır.

2014 yılında “Çilek” adlı sinema filminde İlker Aksum, Halil Sezai Paracıkoğlu, Azra Akın, Bülent Şakrak, Selen Öztürk ile beraber rol aldı.

2015 yılının Ekim ayında başlayan ve Yapımcılığını Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği "Mayıs Kraliçesi" adlı dizide başrolde oynayan Yağmur Tanrısevsin'den başka dizide Hatice Aslan, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Burak Hakkı, Kazım Akşar, Derya Şensoy, Serhan Onat ve Erkan Taşdöğen da oyuncu kadrosundadır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Mayıs Kraliçesi (Oğuz)(TV Dizisi)
2014 - Çilek (Ozan) (Sinema Filmi)
2014 - 2015 - Maral (Benan) (TV Dizisi)
2014 - Boynu Bükükler (Selim) (TV Dizisi)
2009 - Kampüste Çıplak Ayaklar (Arda) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Ahmet Olgun Sünear için yapılan aramalar

Ahmet Olgun Sünear, Ahmet Olgun Sünear biyografi, Ahmet Olgun Sünear hayatı, Ahmet Olgun Sünear özgeçmişi, Ahmet Olgun Sünear hakkında, Ahmet Olgun Sünear doğum yeri, Ahmet Olgun Sünear fotoğraf, Ahmet Olgun Sünear video, Ahmet Olgun Sünear resim, Ahmet Olgun Sünear kimdir?, Ahmet Olgun Sünear kaç yaşında?, Ahmet Olgun Sünear nereli, Ahmet Olgun Sünear memleketi