FB TW PIN NWS
BioRank 7964

Tara De Vries

Doğum tarihi : 06.Ekim.1999
Tara De Vries kaç yaşında : 22
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
Meslek : Model
Tara De Vries doğum yeri : Amsterdam, Hollanda

Tara De Vries Biyografisi

Tara De Vries, Miss Turkey 2018 ikinci güzeli seçilmiştir.

Tara De Vries, 6 Ekim 1999 Amsterdam, Hollanda’da doğmuştur. Tam adı Tara Madelein De Vries’dır. Babası Hollandalı Watze de Vries’dir. Annesi Özlem Kaymaz da (d. 1974) 1992 Türkiye Güzeli seçilmiştir. Annesi Özlem Kaymaz 1997 yılında Hollandalı iş adamı Watze de Vries ile evlendikten sonra Hollanda’da ikamet etmiştir. 2012 yılında annesi babasından boşanıp 2 oğlu ve kızı ile İstanbul’a yerleşti. Dante ve Daniel de Vries adında iki erkek kardeşi vardır.

1.77 boyundaki Tara de Vries, Koç üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü'nde eğitimine devam ediyor.

Tara De Vries, Miss Turkey 2018 ikinci güzeli seçilmiştir.

Tara De Vries, 17 Aralık 2018 tarihinde Tayland'ın Bangkok şehrinde düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti, ancak kainat güzeli Filipinli Catriona Gray oldu. Tara Madelein De Vries ise dereceye giremedi.

Kaynak:Biyografi.info

Tara De Vries için yapılan aramalar

Tara De Vries, Tara De Vries biyografi, Tara De Vries hayatı, Tara De Vries özgeçmişi, Tara De Vries hakkında, Tara De Vries doğum yeri, Tara De Vries fotoğraf, Tara De Vries video, Tara De Vries resim, Tara De Vries kimdir?, Tara De Vries kaç yaşında?, Tara De Vries nereli, Tara De Vries memleketi