FB TW PIN NWS
BioRank 7645

Simge Ünal

Doğum tarihi : 22.Mayıs.1995
Simge Ünal kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model, TV sunucusu
Simge Ünal doğum yeri : İzmir

Simge Ünal Biyografisi

Simge Ünal, 22 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamlayan Simge Ünal, Uluslararası İşletme yüksek lisans mezunudur.
Simge Ünal, modellik hayatına İzmir’de başladı. Üniversite yıllarında kariyerine İstanbul’da devam etmeye karar vermiştir. Türkiye ve yurtdışında birçok defile ve çekime katılmıştır.

Simge Ünal, Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Atıl Kutoğlu, Bora Aksu gibi ünlü modacıların defilelerinde yer almıştır. Defilelerin yanı sıra Emircan İğrek'in Saman Sarısı klibinde de yer almıştır.

Simge Ünal, 2017 yılında magazin derneğinin düzenlediği bir organizasyonda yılın modeli seçilmiştir. 2021 yılında Number 1’da magazin programı sunmaya başlamıştır. Kariyerine İstanbul'da model ve sunucu olarak devam etmektedir.

Kaynak:Biyografi.info

Simge Ünal için yapılan aramalar

Simge Ünal, Simge Ünal biyografi, Simge Ünal hayatı, Simge Ünal özgeçmişi, Simge Ünal hakkında, Simge Ünal doğum yeri, Simge Ünal fotoğraf, Simge Ünal video, Simge Ünal resim, Simge Ünal kimdir?, Simge Ünal kaç yaşında?, Simge Ünal nereli, Simge Ünal memleketi