FB TW PIN NWS
BioRank 1068

Pınar Kerimoğlu

Doğum tarihi : 28.Mart.1984
Pınar Kerimoğlu kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Meslek : Model, Tasarımcı
Pınar Kerimoğlu doğum yeri : İstanbul

Pınar Kerimoğlu Biyografisi

Pınar Kerimoğlu, 3 Aralık 2018 tarihinde açtığı “Lady Estrella” adını verdiği mağazasında satışa sunduğu ürünlerin üretimini kendisinin çizip, tasarımlarını yapıp dikmektedir.

Pınar Kerimoğlu, 28 Mart 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisi bölümünden mezun oldu. Ayrıca yabancı dil, estetisyenlik, makyaj, kalıcı makyaj, takı tasarımı eğitimleri aldı.

Pınar Kerimoğlu, 2004 yılında Show TV Süper Models yarışmasında derece aldıktan sonra TV sektöründe uzun süre iş yaptı.

Pınar Kerimoğlu, 3 Aralık 2018 tarihinde Nişantaşı’nda açtığı “Lady Estrella” adını verdiği mağazasında satışa sunduğu ürünlerin üretimini kendisinin çizip, tasarımlarını yapıp dikmektedir. Swarovski taşlarla işlenmiş her biri özgün, el emeği tasarımları her bir üründen sadece bir tane üretmektedir.

Seda Sayan, Demet Akalın ve Bülent Ersoy gibi sanatçılarla çalışan Pınar Kerimoğlu, ürettiği kıyafetlere Dubai, Lübnan, Azerbaycan, Hollanda, Kanada, Mısır ve İran’dan bile alıcılar çıkmaktadır.

Pınar Kerimoğlu, 16 Kasım 2021 tarihinde Dünya ticaret pazarında New York, Londra ve Paris'ten sonra perakende de 4. en önemli nokta konumunda ki Birleşik Arap Emirliklerine bağlı Dubai'de Dubaili ortağı modacı Linda Al Omar ile birlikte dünyaca ünlü Sofitel Dubai Jumeirah Beach Otelin içinde şube olarak bir Haute couture mağaza açtı.

Pınar Kerimoğlu, 2009 yılında Yücel Kerimoğlu ile evlendi. Tutku Tanem (D.2011) ve Hayal Tanem (d.2013) adlarında 2 kızı vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Pınar Kerimoğlu videoları

Tüm Pınar Kerimoğlu videoları

Pınar Kerimoğlu için yapılan aramalar

Pınar Kerimoğlu, Pınar Kerimoğlu biyografi, Pınar Kerimoğlu hayatı, Pınar Kerimoğlu özgeçmişi, Pınar Kerimoğlu hakkında, Pınar Kerimoğlu doğum yeri, Pınar Kerimoğlu fotoğraf, Pınar Kerimoğlu video, Pınar Kerimoğlu resim, Pınar Kerimoğlu kimdir?, Pınar Kerimoğlu kaç yaşında?, Pınar Kerimoğlu nereli, Pınar Kerimoğlu memleketi