FB TW PIN NWS
BioRank 2987

Ozan Osmanpaşaoğlu

Doğum tarihi : 31.Aralık.1983
Ozan Osmanpaşaoğlu kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Ozan Osmanpaşaoğlu doğum yeri : Trabzon

Ozan Osmanpaşaoğlu Biyografisi

Ozan Osmanpaşaoğlu, 31 Aralık 1983 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Annesi ve babası mühendisdir. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Trabzon’da okuduktan sonra Üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşti. Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi işletme bölümünde yüksek lisans yaptı.
Bir arkadaşı vasıtası ile No Name Casting ajansına gidip kaydını yaptırdı. Oyunculuk adına hiçbir eğitim almadığını belirten Ozan Osmanpaşaoğlu, oyunculuk için aç kalmayı göze alabileceğini söylüyor.

Oyunculuk hayatına reklam filmlerinde oynayarak başladı. İlk kez 2006 Apple i-can Müzik Yarışması modeli oldu ve reklam filminde oynadı. 2008 yılında Gnctrkcll reklamında ve 2010 yılında Selva makarnalarının reklamında oynadı.

2011 yılında “Duman” müzik grubunun “Sor bana pişman mıyım” adlı klibinde rol aldı.

Müzik çalışmaları da olan Ozan Osmanpaşaoğlu’un sözlerini yazdı¬ğı 15 şarkısı vardır.

2013 yılında başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin’in oynadığı “Güneşi Beklerken” adlı dizide Ozan Osmanpaşaoğlu da Aksel Varol karakterini canlandırdı.

2013 yılında “Beni Böyle Sev” adlı dizide Zeynep Çamcı, Alper Saldıran, Güven Kıraç, Umut Kurt, Erdem Akakçe, Zafer Algöz, Eda Ece, Burcu Altın, Can Sipahi, Onur Sermik, Gülden Dudarık, Deniz Gürzumar, Aslı Bekiroğlu, Mine Kılıç, Özge Özyalçın ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 - Beni Böyle Sev (Tolga) (TV Dizisi)
2013 - Güneşi Beklerken (Aksel Varol) (TV Dizisi)
2012 - Merhaba Hayat (Mert) (TV Dizisi)
2011 - Kalbim Seni Seçti (Emir) (TV Dizisi)
2010 - Türkan (Turgut) (TV Dizisi)
2009 - Ey Aşk Nerdesin (Hakan) (TV Dizisi)
2009 - Acı Aşk (Onur) (Sinema Filmi)
2008 - Aşk Yakar (Meriç) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Ozan Osmanpaşaoğlu filmleri

Tüm Ozan Osmanpaşaoğlu filmleri

Ozan Osmanpaşaoğlu için yapılan aramalar

Ozan Osmanpaşaoğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu biyografi, Ozan Osmanpaşaoğlu hayatı, Ozan Osmanpaşaoğlu özgeçmişi, Ozan Osmanpaşaoğlu hakkında, Ozan Osmanpaşaoğlu doğum yeri, Ozan Osmanpaşaoğlu fotoğraf, Ozan Osmanpaşaoğlu video, Ozan Osmanpaşaoğlu resim, Ozan Osmanpaşaoğlu kimdir?, Ozan Osmanpaşaoğlu kaç yaşında?, Ozan Osmanpaşaoğlu nereli, Ozan Osmanpaşaoğlu memleketi