FB TW PIN NWS
Damat Takımı

Damat Takımı (2017)

Türkçe adı : Damat Takımı
Yönetmen : Doğa Can Anafarta
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Asteros Film
Oyuncular : Furkan Andıç, Pelin Akil, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Sarp Can Köroğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Özgün Aydın, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı, Beyza Şekerci
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik
Süre :
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Liseden beri hiç ayrılmamış 5 yakın arkadaştan birinin evliliğe adım atmasıyla başlayan macerayı konu alan film

Film Özeti

Lise yıllarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 arkadaş, Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can'ın hayatında önemli bir dönüm noktası gelip çatmıştır. Yiğit evlenme kararını açıkladığında, artık liseli gençler olmadıklarının farkına varırlar, yine de düğünden önceki 5 gün, lisedeki anılarını tekrar yaşamaya karar verirler.

Geçmişi anma ve Yiğit'e veda etme amaçlı lise anılarını beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verirler. Bir de tüm bu maceranın içinde aşk hayatları berbat olan grup, lisedeki can düşmanları Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içinde kendilerine kız arkadaş bulmak zorunda olan grup son kez birlikte olmanın tadını çıkaracaktır.

Doğa Can Anafarta'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Damat Takımı filminin oyuncu kadrosunda; Pelin Akil, Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Sarp Can Köroğlu gibi isimler yer alıyor.

Damat Takımı fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları