FB TW PIN NWS
BioRank 2401

Natalie Burn

Doğum tarihi : 20.Mayıs.1982
Natalie Burn kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Natalie Burn doğum yeri : Kiev, Ukrayna

Natalie Burn Biyografisi

2014 yılında “Cehennem Melekleri 3” filminde Mel Gibson’ın eşi karakterini canlandırdı.

Natalie Burn, 20 Mayıs 1982 tarihinde Ukrayna’nın başşehri Kiev’de doğmuştur. Alexander Guslistyy adında bir erkek kardeşi vardır. Sonra ailesi Moskova'ya taşındı. Asıl adı Natalia Guslistaya’dır. 4 yaşında annesi onu jimnastik ile tanıştırdı. 6 yaşındayken Ukrayna Dans Akademisi'ne kabul edildi; burada akademik konularda öğrenmenin yanı sıra klasik bale, folklör ve tap dance eğitimi aldı. 8 yaşından itibaren Natalie gençlik dans grubunda kapsamlı bir performans gösterdi. Daha sonra Moskova Devlet Akademisi'nde çalışmalarını sürdürdü. Yönetmen Gailene Stock tarafından Londra'ya davet edildi. Londra'da Kraliyet Bale Okulu'nda okudu ve Londra'da Bale Rambert Okulu ve Çağdaş Dans gurubu ile çalıştı.

Londra'da Ananas Stüdyolarında, Los Angeles’de Milenyum Studios ve Edge Studios’da ünlü koreograflar ile çalıştı. Paris ve Roma’da yaşadı. Amerikan İngilizcesi, Rusça ve Fransızca konuşabilmektedir.

Natalie Burn, birçok klasik ve modern bale gösterisinde, Bolşoy Tiyatrosu, La Scala, Londra'daki Kraliyet Ulusal Tiyatrosu ve diğer efsanevi mekanlarda dans etti. Aynı zamanda New York ve Batı Hollywood, Kaliforniya'da Ünlü Aktörler Stüdyosu üyesidir.

ABD ve İngiltere'de birçok prestijli akademilerinde oyunculuk eğitimi gördü.

Amerika Birleşik Devletlerinde Los Angeles’de ikamet etmektedir.

Natalie Burn’nun Los Angeles’ta ‘7 Heaven Productions LLC’ adlı bir şirketi var. Oyunculuğun yanı sıra yapımcılık işi ile de uğraşıyor.

2014 yılında “Cehennem Melekleri 3” filminde Sylvester Stallone, Jason Statham, Antonio Banderas, Jet Li, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Terry Crews, Randy Couture, Kellan Lutz, Mel Gibson, Harrison Ford ve Arnold Schwarzenegger ile birlikte oynarken Mel Gibson’ın eşi karakterini canlandırdı.

2016 yılında “Suikast - Mechanic: Resurrection” filminde Jason Statham başrolde oynarken Natalie Burn diğer rolleri Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Sam Hazeldine, Rhatha Phongam ile paylaştı.

2016 yılında “Criminal” adlı filmde Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Gal Gadot, Michael Pitt, Jordi Mollà, Ryan Reynolds ile beraber rol aldı.

2016 yılında “Kanlı Girdap / The Ghosts of Garip” filmin başrollerinde Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Gianni Capaldi, Natalie Burn, Guillermo Ivan ve Larry W. Carrell yer alırken filmin yönetmenliği Patricio Valladares yapmıştır.

2017 yılında Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı “Ay Lav Yu Tuu” filminde Dorothy karakterini canlandırdı. Komedi türündeki 2010 yapımı "Ay Lav Yu" serisinin ikinci halkası olan filmin oyuncu kadrosunda, Sermiyan Midyat'ın yanı sıra Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Steve Guttenberg, Josh Folan, Barry Corbin, Ayşenil Şamlıoğlu, Natalie Burn, Kevork Malikyan, Gizem Karaca ve Bora Akkaş yer alıyor.

Filmleri ve Dizileri :
Senaryo :
2015 - A Perfect Vacation (Sinema Filmi)

Yapımcı :
2016 - Kanlı Girdap (Sinema Filmi)
2016 - Downhill (Sinema Filmi)
2015 - A Perfect Vacation (Sinema Filmi)

Oyuncu :
2017 - Ay Lav Yu Tuu (Dorothy) (Sinema Filmi)
2016 - Criminal (Shoo shoo) (Sinema Filmi)
2016 - Suikast - Mechanic: Resurrection (Natalie Stone) (Sinema Filmi)
2016 - Kanlı Girdap / The Ghosts of Garip (Bella) (Sinema Filmi)
2016 - Downhill (Stephanie) (Sinema Filmi)
2016 - Mothers and Daughters (Young Lydia) (Sinema Filmi)
2016 - The Boys at the Bar (Rahibe Mary ) (Sinema Filmi)
2015 - A Perfect Vacation (Billie Kope) (Sinema Filmi)
2014 - Nymph / Mamula (Lucy) (Sinema Filmi)
2014 - Cehennem Melekleri 3 / The Expendables 3 (Kristina) (Sinema Filmi)
2013 - Fallen Angel (Sasha) (Sinema Filmi)
2011 - In the Name of the King 2: Two Worlds / Özgürlük Savaşçısı 2 (Elianna) (Sinema Filmi)
2011 - Trail of Blood (İlk Mağdur) (Sinema Filmi)
2011 - BloodRayne: The Third Reich (Sniper Natalia ) (Sinema Filmi)
2011 - Blubberella (Russian Girl ) (Sinema Filmi)
2009 - Korku Odası/ The Fear Chamber (Tina) (Sinema Filmi)
2009 - Taxi Dance (Anna) (Sinema Filmi)
2008 - Lost Warrior: Left Behind (Sekreter Maria)(Video)
2008 - Gunheavy (Jane) (Sinema Filmi)
2008 - Richard III (Natasha) (Sinema Filmi)
2006 - Coffee Date (Christa)(Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Natalie Burn videoları

Tüm Natalie Burn videoları

Natalie Burn için yapılan aramalar

Natalie Burn, Natalie Burn biyografi, Natalie Burn hayatı, Natalie Burn özgeçmişi, Natalie Burn hakkında, Natalie Burn doğum yeri, Natalie Burn fotoğraf, Natalie Burn video, Natalie Burn resim, Natalie Burn kimdir?, Natalie Burn kaç yaşında?, Natalie Burn nereli, Natalie Burn memleketi