FB TW PIN NWS
BioRank 31

Müge Dağıstanlı

Doğum tarihi : 05.Kasım.1968
Müge Dağıstanlı kaç yaşında : 56
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Müge Dağıstanlı doğum yeri : İstanbul

Müge Dağıstanlı Biyografisi

Ekranların en çok izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Gülşen Yüksel ile birlikte sunmaktadır.

Müge Dağıstanlı, 5 Kasım 1968 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nde yeni medya bölümünde lisans eğitimi aldı.

Müge Dağıstanlı, Posta Gazetesi’nde magazin müdürlüğü yaptı. Posta Gazetesi’nde “duydum gördüm yazdım” adlı köşede yazılar yazdı. Radikal Gazetesi’nde de sinema ve televizyon yazıları yazdı.

2007 yılından itibaren Gülşen Yüksel ile birlikte çeşitli televizyon kanallarında magazin programları yaptı.

2015 yılında ekranların en çok izlenen magazin programlarından “2. Sayfa” adlı programı Kanaltürk'te Gülşen Yüksel ile birlikte sundu. 2015 yılının eylül ayından itibaren Show TV’de yayınlandı.

22 Şubat 2016 tarihinden itibaren 17 Şubat 2017 tarihine kadar Gülşen Yüksel ile birlikte Kanal D'de “Renkli Sayfalar” adlı programı sundu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sundukları "Renkli Sayfalar" programı 2016 Altın Kelebek Ödüllerinde de "Yılın En İyi Magazin Programı" seçilmiştir.

Kanal D'den ayrıldıktan sonra Şubat 2017 ayında Fox TV ile anlaşarak Gülşen Yüksel ile birlikte Mart ayının ilk haftalarında yayına gireceği bir magazin programı ile ekranlarda olacaklar.

Müge Dağıstanlı 2017 yılında Hürriyet gazetesinin görsel yönetmeni olan Reha Erdoğan ile evlendi.

Bir dönem 2. Sayfa programıyla TeVe2 ekranlarında izleyiciyle buluşan Müge Dağıstanlı, 2018 Eylül ayından itibaren Kanal D'de Gülşen ve Müge'yle 2. Sayfa programını sundu. Program 2018 yılında da Altın Kelebek Ödüllerinde de "Yılın En İyi Magazin Programı" seçildi.

24 Eylül 2019 tarihinde Kanal D'de sundukları magazin programı 2. Sayfa yayından kaldırıldı. “Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa” programı hafta içi her gün 8.30'da Tv8 ekranlarında devam etmektedir.

Gülşen Yüksel, 29 Aralık 2023 tarihinden itibaren 2.Sayfa” programından ayrıldı. Müge Dağıstanlı Erdoğan, 2024 yılında 'Aramızda Kalmasın' programı ile ekranlara gelecek. Müge Dağıstanlı'ya; deneyimli gazeteci, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu eşlik edecek.

Kaynak:Biyografi.info

Müge Dağıstanlı için yapılan aramalar

Müge Dağıstanlı, Müge Dağıstanlı biyografi, Müge Dağıstanlı hayatı, Müge Dağıstanlı özgeçmişi, Müge Dağıstanlı hakkında, Müge Dağıstanlı doğum yeri, Müge Dağıstanlı fotoğraf, Müge Dağıstanlı video, Müge Dağıstanlı resim, Müge Dağıstanlı kimdir?, Müge Dağıstanlı kaç yaşında?, Müge Dağıstanlı nereli, Müge Dağıstanlı memleketi