FB TW PIN NWS
BioRank 4094

Gülşen Yüksel

Doğum tarihi : 24.Haziran.1977
Gülşen Yüksel kaç yaşında : 47
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Gülşen Yüksel doğum yeri : Sivas

Gülşen Yüksel Biyografisi

Ekranların en çok izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Müge Dağıstanlı ile birlikte sunmaktadır.

Gülşen Yüksel, 1977 yılında Sivas'da doğmuştur.

Gülşen Yüksel, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü olan Gülşen Yüksel, uzun yıllar Sabah Gazetesi’nde çalıştı.

2007 yılından itibaren Müge Dağıstanlı ile birlikte çeşitli televizyon kanallarında magazin programları yaptı.

2015 yılında ekranların en çok izlenen magazin programlarından “2. Sayfa” adlı programı Kanaltürk'te Müge Dağıstanlı ile birlikte sundu. 2015 yılının eylül ayından itibaren Show TV’de yayınlandı.

Gülşen Yüksel, 21 Aralık 2012 tarihinde Vestel Grubu’nun ARGE şirketi olan VESTEK’in Genel Müdürü Metin Salt ile evlendi.

22 Şubat 2016 tarihinden itibaren 17 Şubat 2017 tarihine kadar Müge Dağıstanlı ile birlikte Kanal D'de “Renkli Sayfalar” adlı programı sundu.

Kanal D'den ayrıldıktan sonra Şubat 2017 ayında Fox TV ile anlaşarak Müge Dağıstanlı ile birlikte Mart ayının ilk haftalarında yayına gireceği bir magazin programı ile ekranlarda olacaklar.

Bir dönem 2. Sayfa programıyla TeVe2 ekranlarında izleyiciyle buluşan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel 2018 Eylül ayından itibaren Kanal D'de Gülşen ve Müge'yle 2. Sayfa programını sundu. Program 2018 yılında da Altın Kelebek Ödüllerinde de "Yılın En İyi Magazin Programı" seçildi.

24 Eylül 2019 tarihinde Kanal D'de sundukları magazin programı 2. Sayfa yayından kaldırıldı. “Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa” programı hafta içi her gün 8.30'da Tv8 ekranlarında devam etmektedir.

Gülşen Yüksel, 29 Aralık 2023 tarihinden itibaren 2.Sayfa” programından ayrıldı.

Kaynak:Biyografi.info

Gülşen Yüksel için yapılan aramalar

Gülşen Yüksel, Gülşen Yüksel biyografi, Gülşen Yüksel hayatı, Gülşen Yüksel özgeçmişi, Gülşen Yüksel hakkında, Gülşen Yüksel doğum yeri, Gülşen Yüksel fotoğraf, Gülşen Yüksel video, Gülşen Yüksel resim, Gülşen Yüksel kimdir?, Gülşen Yüksel kaç yaşında?, Gülşen Yüksel nereli, Gülşen Yüksel memleketi