FB TW PIN NWS
BioRank 8255

Kendra Wilkinson

Doğum tarihi : 12.Haziran.1985
Kendra Wilkinson kaç yaşında : 38
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model
Kendra Wilkinson doğum yeri : San Diego, California, ABD

Kendra Wilkinson Biyografisi

Kendra Leigh Wilkinson, 12 Haziran 1985′de California San Diego’da dünyaya geldi.8 yaşında iken annesi Patty Wilkinson babası Eric’den boşandı. San Diego şehrinin Clairemont mahallesinde büyüdü. Clairemont Lisesi'nden 2003 yılında mezun oldu. Liseden sonra “glamour model” olarak ve bir ara da bir dişçi ofisinde yönetici asistanı olarak çalıştı.
2004 yılında Playboy dergisi için çalışmaya başladı.

Playboy’un kurucusu olan Hugh Hefner’in 3 tavşan kızından birisiydi ve “The Girls Next Door” adli dizide yardımcı oyuncu olarak görev aldı.

Eski Playboy güzeli Kendra Wilkinson, Kendra adlı kendi adını taşıyan televizyon şovuyla ABD'de bir hayli ünlü oldu.

2006 yılında Playboy’un Special Editions Sexy 100 sayısında resimleri yayınlandı.

Kendra Wilkinson, ani bir kararla playboydan ayrılarak 27 Haziran 2009 tarihinde NFL basketbol takımının oyuncusu Hank Baskett'la evlendi. 11 aralık 2009 tarihinde Hank adında bir çocuğu oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Kendra Wilkinson için yapılan aramalar

Kendra Wilkinson, Kendra Wilkinson biyografi, Kendra Wilkinson hayatı, Kendra Wilkinson özgeçmişi, Kendra Wilkinson hakkında, Kendra Wilkinson doğum yeri, Kendra Wilkinson fotoğraf, Kendra Wilkinson video, Kendra Wilkinson resim, Kendra Wilkinson kimdir?, Kendra Wilkinson kaç yaşında?, Kendra Wilkinson nereli, Kendra Wilkinson memleketi