FB TW PIN NWS
BioRank 6758

Kendra Wilkinson

Doğum tarihi : 12.Haziran.1985
Kendra Wilkinson kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model
Kendra Wilkinson doğum yeri : San Diego, California, ABD

Kendra Wilkinson Biyografisi

Kendra Leigh Wilkinson, 12 Haziran 1985′de ABD California San Diego’da dünyaya geldi.8 yaşında iken annesi Patty Wilkinson babası Eric’den 25 Mart 1994'te Kendra sekiz yaşındayken boşandı. San Diego şehrinin Clairemont mahallesinde büyüdü. Clairemont Lisesi'nden 2003 yılında mezun oldu. Liseden sonra “glamour model” olarak ve bir ara da bir dişçi ofisinde yönetici asistanı olarak çalıştı.
2004 yılında Playboy dergisi için çalışmaya başladı.

Playboy’un kurucusu olan Hugh Hefner’in Holly Madison ve Bridget Marquardt ile birlikte 3 tavşan kızından birisiydi ve “The Girls Next Door” adli dizide yardımcı oyuncu olarak görev aldı.

Eski Playboy güzeli Kendra Wilkinson, Kendra adlı kendi adını taşıyan televizyon şovuyla ABD'de bir hayli ünlü oldu.

2006 yılında Playboy’un Special Editions Sexy 100 sayısında resimleri yayınlandı.

Kendra Wilkinson, ani bir kararla playboydan ayrılarak 27 Haziran 2009 tarihinde NFL basketbol takımının oyuncusu Hank Baskett'la evlendi. 11 aralık 2009 tarihinde Henry Randall adında bir oğlu oldu. Mayıs 2014'de Alijah Mary adında bir kız çocuğu oldu. 22 Şubat 2019 tarihinde boşandı.

Kaynak:Biyografi.info

Kendra Wilkinson için yapılan aramalar

Kendra Wilkinson, Kendra Wilkinson biyografi, Kendra Wilkinson hayatı, Kendra Wilkinson özgeçmişi, Kendra Wilkinson hakkında, Kendra Wilkinson doğum yeri, Kendra Wilkinson fotoğraf, Kendra Wilkinson video, Kendra Wilkinson resim, Kendra Wilkinson kimdir?, Kendra Wilkinson kaç yaşında?, Kendra Wilkinson nereli, Kendra Wilkinson memleketi