FB TW PIN NWS
BioRank 7611

İbrahim Altunsöz

Doğum tarihi : ??.??.1996
İbrahim Altunsöz kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
İbrahim Altunsöz doğum yeri : Savur İlçesi, Mardin

İbrahim Altunsöz Biyografisi

A Milli Sporcu, Muaythai Avrupa şampiyonu, Kickboks Türkiye şampiyonudur.

İbrahim Altunsöz, 1996 yılında Mardin’in Savur İlçesi’nde doğmuştur. Mersin’de yaşamaktadır. Ortaokuldan mezun olduktan sonra 2011 yılında lise eğitimi için Mersin'e geldi. İzzettin Altunsöz (d.1999) ve Abdülkadir Altunsöz (d.1997) adlarında kardeşleri vardır.

Liseyi okumak için geldiği Mersin'de 2013 yılında muay thai sporuyla tanıştı. Ailesinin haberi olmadan şampiyonalara katılıp Türkiye dereceleri elde etti. 2013 yılında Milli takıma seçilen ve Avrupa şampiyonasına katılan İbrahim Altunsöz, 2013 yılında Romanya’da düzenlenen yarışmada Avrupa şampiyonu oldu. Daha sonra ailesinin de desteğini alan İbrahim, kardeşleri Abdülkadir Altunsöz ve İzzettin Altunsöz'ü de yanına alıp onları da bu spora başlattı.

İbrahim ve İzzetin kardeşler, birbirlerine antrenörlük yapıp şampiyonalara hazırlandı.

2018 yılında Antalya’da düzenlenen Muay Thai Avrupa Şampiyonası’nda İbrahim Altunsöz 81 kiloda Avrupa şampiyonu olmayı başardı.

Kaynak:Biyografi.info

İbrahim Altunsöz için yapılan aramalar

İbrahim Altunsöz, İbrahim Altunsöz biyografi, İbrahim Altunsöz hayatı, İbrahim Altunsöz özgeçmişi, İbrahim Altunsöz hakkında, İbrahim Altunsöz doğum yeri, İbrahim Altunsöz fotoğraf, İbrahim Altunsöz video, İbrahim Altunsöz resim, İbrahim Altunsöz kimdir?, İbrahim Altunsöz kaç yaşında?, İbrahim Altunsöz nereli, İbrahim Altunsöz memleketi