FB TW PIN NWS
BioRank 6048

Hülya Sonay

Doğum tarihi : ??.??.1979
Hülya Sonay kaç yaşında : 45
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : iş kadını
Hülya Sonay doğum yeri : İyidere, Rize

Hülya Sonay Biyografisi

İş Kadını-Kadın Girişimci

Hülya Sonay, 1979 yılında Rize’nin İyidere ilçesinde doğdu. Hülya Sonay ilk olarak 2012 yılında kalıcı makyaj eğitimi alarak iş yaşamına başladı. Ardından estetisyen çıraklık, kalfalık, ustalık, usta öğreticilik eğitimlerini tamamladı.

2018 yılında İstanbul Eyüp semtinde Hülya Sonay Güzellik Merkezi’ni açtı. Sektörü ile ilgili tüm eğitimleri alarak alanında uzmanlaşan Sonay, sürekli yeniliklere açık olarak kendi markasını oluşturdu. Hülya Sonay’ın kendi adını taşıyan bir güneş kremi de bulunuyor.

Hülya Sonay, ilk desteğini KOSGEB’ten alarak alanında başarılı bir seyir izleyen kadın girişimci, markasını büyüterek yeni yerini yine Eyüp’te açtı. Sonay, bununla da kalmayarak Hülya Sonay Akademiyi kurdu. Akademi de hem öğrenci yetiştirilecek hem de kendisi de eğitimler verecek. Ayrıca akademi aracılığı ile istihdama da katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Kaynak:Biyografi.info

Hülya Sonay için yapılan aramalar

Hülya Sonay, Hülya Sonay biyografi, Hülya Sonay hayatı, Hülya Sonay özgeçmişi, Hülya Sonay hakkında, Hülya Sonay doğum yeri, Hülya Sonay fotoğraf, Hülya Sonay video, Hülya Sonay resim, Hülya Sonay kimdir?, Hülya Sonay kaç yaşında?, Hülya Sonay nereli, Hülya Sonay memleketi