FB TW PIN NWS
BioRank 8315

Hannah Davis

Doğum tarihi : 05.Mayıs.1990
Hannah Davis kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Model
Hannah Davis doğum yeri : Virgin Adaları, ABD

Hannah Davis Biyografisi

Hannah Davis 1.75 boyunda 90-60-90/50 kilo ve yeşil gözlüdür.
Hannah Davis, 5 Mayıs 1990 tarihinde ABD Virgin Adaları’nda doğmuştur. Karayip Denizinde bulunan ABD'ye bağlı adalar topluluğu olan Virgin Adalarında Saint Thomas şehrinde doğup büyüdü. Beslenme ve sağlık psikolojisi üzerine eğitim aldı. Sekiz yaşındayken Karayip Ulusal tenis takımında şampiyon oldu. Ayrıca Virgin Adaları Milli Voleybol Takımında oynadı.

14 yaşında keşfedilip modelliğe başladı. New York'ta modellik eğitimi aldı. New York'ta bulunan “Miami Marilyn” ajansıyla çalışmaktadır. 2006 yılında Ralph Lauren, Blue Label, 2008 yılında Betsey Johnson, L'Wren Scott, Tracy Reese, 2009 yılında Nanette Lepore için modellik yaptı. 2006 Haziranında İtalyan ‘D’ dergisi ve 2009 Temmuzunda Meksika Elle dergisinin kapak kızı olmayı başardı.

Mayo ve iç giyim sektörünün önde gelen firmalarından Ayyıldız'ın, 2009 Yaz mayo katalog çekimi için Dominik Cumhuriyeti Punta Cana'da objektiflerin karşısına geçti.

Hannah Davis, 9 Şubat 2013 tarihinde Sports Illustrated'e poz verdi. Her yıl çıkışı büyük olay olan Sports Illustrated’in 2014 yılı özel sayısı için de Şubat 2014 tarihinde kameraların karşısına geçti.

Hannah Davis, Victoria-s Secret’ın yanı sıra American Eagle, Tommy Hilfiger ve Levi için modellik yapmaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Hannah Davis için yapılan aramalar

Hannah Davis, Hannah Davis biyografi, Hannah Davis hayatı, Hannah Davis özgeçmişi, Hannah Davis hakkında, Hannah Davis doğum yeri, Hannah Davis fotoğraf, Hannah Davis video, Hannah Davis resim, Hannah Davis kimdir?, Hannah Davis kaç yaşında?, Hannah Davis nereli, Hannah Davis memleketi