FB TW PIN NWS
BioRank 6319

Hande Acar

Doğum tarihi : ??.??.1984
Hande Acar kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Hande Acar doğum yeri : İstanbul

Hande Acar Biyografisi

Hande Acar, 1984 yılında İstanbul'da doğmuştur. Asıl adı Hande Demir’dir. Annesi Revan Sadıkoğlu, Babası işadamı Teoman Demir’dir. İstanbul Işık Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde eğitimini tamamlayan Hande Acar'ın hayali bir gün anahaber bülteni sunmaktır.
Hande Acar, 2006 yılında 22 yaşındayken İşadamı Erdal Acar’ın kardeşi; üniversitede aşık olduğu, İş adamı Erdinç Acar ile evlendi. Aslan, Masal ve Mavi, adlı üç çocuğu oldu. 2010 yılında boşandı ama 2011 yılında ikinci kez Erdinç Acar ile nikah masasına oturmuşlardı. Ancak ikili 10 Temmuz 2020 tarihinde tekrar boşandı.

Kemal Doğulu Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform Exxen'de yer alacak yeni programı için ayrılınca; 28 Aralık 2020 tarihinde Hande Acar, Doya Doya Moda'ya Kemal Doğulu'nun yerine konuk jüri üyesi olarak katıldı. Hande Acar'a, jüri üyeleri Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez'e eşlik etti.

Kaynak:Biyografi.info

Hande Acar için yapılan aramalar

Hande Acar, Hande Acar biyografi, Hande Acar hayatı, Hande Acar özgeçmişi, Hande Acar hakkında, Hande Acar doğum yeri, Hande Acar fotoğraf, Hande Acar video, Hande Acar resim, Hande Acar kimdir?, Hande Acar kaç yaşında?, Hande Acar nereli, Hande Acar memleketi