FB TW PIN NWS
BioRank 4377

Ferhat Gündoğdu

Doğum tarihi : ??.??.1969
Ferhat Gündoğdu kaç yaşında : 55
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Hakem
Ferhat Gündoğdu doğum yeri :

Ferhat Gündoğdu Biyografisi

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı’nın 21 Ekim 2021 tarihinde istifası sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Ferhat Gündoğdu getirildi.
Ferhat Gündoğdu, 1969 yılında doğmuştur. 1987-1991 yılları arasında Kara Harp Okulu'nda işletme ve yönetim alanında lisans eğitimi aldı.

Ferhat Gündoğdu, 2002-2004 yılları arasında Ankara Üniversitesi'nde spor yönetimi ve 2005-2007 yılları arasında Atatürk Üniversitesi'nde işletme ve yönetim alanında lisans üstü eğitimleri alırken sonrasında ise 2014'te Ankara Üniversitesi'nde spor yönetimi alanında doktora almıştır.

Asker kökenli olan Ferhat Gündoğdu, askeri görevi sırasında Genelkurmay’da şube müdürlüğü yaptı, Kara Kuvvetleri EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanlığı Atama Şube Müdürü oldu. Ankara’da Spor Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı da yaptı.

Ferhat Gündoğdu, çıkarılan yasa sonrasında hakemliği bırakıp askerliğe devam etti. Emekli olduktan sonra ise TFF’de görev almaya başladı ve Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına kadar yükseldi.

Ferhat Gündoğdu, 13 Şubat 2019 yılında Merkez Hakem Kurulu Başkanı olan Sabri Çelik başkanlığındaki Merkez Hakem Kurulu'nda üye olarak görev yaptı.

Lokman Hekim Üniversitesi'nde spor yöneticiliği alanında akademik görevlerde bulunan Ferhat Gündoğdu, Türk Eğitim Derneği'nde de okul yatırımları ve planlama müdürü olarak görev yürütmektedir. Aynı zamanda Türk Eğitim Derneği (TED Koleji) şirketinde Okul Yatırımları ve Planlama Müdürü olarak görev yapıyor.

Ferhat Gündoğdu, 19 Ekim 2021'de ise Metin Tokat'ın istifası sonrası Merkez Hakem Kurulu üyesi olarak atandı. TFF bünyesinde Merkez Hakem Kurulu Eğitimden Sorumlu Üyesi Ferhat Gündoğdu "klasman üst gözlemciliği" görevini de yürütmüştür.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı’nın 21 Ekim 2021 tarihinde istifası sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Ferhat Gündoğdu getirildi.

17 Nisan 2022 tarihinde görevinden istifa etti. yetine Sabri Çelik getirildi.

Kaynak:Biyografi.info

Ferhat Gündoğdu filmleri

Tüm Ferhat Gündoğdu filmleri

Ferhat Gündoğdu için yapılan aramalar

Ferhat Gündoğdu, Ferhat Gündoğdu biyografi, Ferhat Gündoğdu hayatı, Ferhat Gündoğdu özgeçmişi, Ferhat Gündoğdu hakkında, Ferhat Gündoğdu doğum yeri, Ferhat Gündoğdu fotoğraf, Ferhat Gündoğdu video, Ferhat Gündoğdu resim, Ferhat Gündoğdu kimdir?, Ferhat Gündoğdu kaç yaşında?, Ferhat Gündoğdu nereli, Ferhat Gündoğdu memleketi