FB TW PIN NWS
BioRank 3196

Fecir Alptekin

Doğum tarihi : ??.??.1975
Fecir Alptekin kaç yaşında : 49
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Gazeteci
Fecir Alptekin doğum yeri : İstanbul

Fecir Alptekin Biyografisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 11 Aralık 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyeliğine getirildi.

Fecir Alptekin, 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1986 – 1994 yılları arasında İtalyan Lisesi'nde okuyup mezun oldu. Sonra 1994 – 1999 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık alanında okuyarak mezun oldu.

Fecir Alptekin, gazetecilik mesleğine Cumhuriyet gazetesi ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir-editör olarak başladı. Daha sonra Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama sektörüne girdi.

Fecir Alptekin, Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu'nda çalıştı. Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Turkuvaz Medya Grubu'nda (Sabah-Atv grubunda) 2006 yılından 2018 yılına kadar Kurumsal İletişim Grubu Başkanı olarak görev yaptı.

Fecir Alptekin, İtalyanca ve İngilizce bilmektedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Cumhurbaşkanı başdanışmanı yapıldı.

11 Aralık 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu üyeliğine Fecir Alptekin atandı.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu üyesi Fecir Alptekin'e, İtalya Büyükelçi Massimo Gaiani tarafından İtalyan Devlet Nişanı takdim edildi.

Kaynak:Biyografi.info

Fecir Alptekin için yapılan aramalar

Fecir Alptekin, Fecir Alptekin biyografi, Fecir Alptekin hayatı, Fecir Alptekin özgeçmişi, Fecir Alptekin hakkında, Fecir Alptekin doğum yeri, Fecir Alptekin fotoğraf, Fecir Alptekin video, Fecir Alptekin resim, Fecir Alptekin kimdir?, Fecir Alptekin kaç yaşında?, Fecir Alptekin nereli, Fecir Alptekin memleketi