FB TW PIN NWS
BioRank 2174

Criss Angel

Doğum tarihi : 19.Aralık.1967
Criss Angel kaç yaşında : 57
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Meslek : illüzyonist
Criss Angel doğum yeri : New York, ABD

Criss Angel Biyografisi

Criss Angel günümüzün en çok tanınan sihirbazlarından biridir.

Criss Angel, 19 Aralık 1967 tarihinde New York, ABD’de Dimitra Sarantakos, John Sarantakos çiftinin oğlu olarak doğmuştur. Yunan asıllı Amerikan vatandaşı olan Criss Angel’in tam adı Christopher Nicholas Sarantakos’dur. JD Sarantakos, Costa Sarantakos adlarında iki kardeşi vardır. East Meadow Lisesi’nden mezun oldu.

Criss Angel 6 yaşından itibaren müzisyenlikten, aktörlüğe, illüzyonistlikten, hipnotistliğe kadar birçok sanat dalıyla ilgilendi. O zamandan beri muazzam yeteneklerini ve hayal gücünü sürekli çalışma disiplini ile birleştiren Criss Angel günümüzün en etkileyici sanatçılarından biri olmayı başarmıştır. Sihirbaz Harry Houdini’yi kendine örnek alan Criss Angel sihirbazlık kariyerine, Las Vegas’a gitmeden önce New York’da başladı.

Criss Angell ilüzyonistlik dışında müzisyenlik ve aktörlük yapmaktadır. Televizyon programlarında yaptığı gösterilerle tanınmıştır. Mindfreak isimli televizyon programı izlenme rekorları kırmaktadır.

Criss Angell Las Vegas Luxor da gösterilerine devam etmektedir. Cirque de Soleil ile ortak gösterileri bulunmaktadır. Aynı zamanda bir rock solisti olan Criss Angel’ın tarzında, gösterilerinde, müziklerinde bunu her zaman görebilirsiniz.

Criss Angel, 2002 yılında JoAnn Winkhart ile evlendi. 2006 yılında boşandı. 2015 yılının Şubat’ında Shaunyl Benson ile evlendi. Bir çocuğu vardır.

Criss Angell, ABD, Nevada, Las Vegas’da ikamet etmektedir.

Kaynak:Biyografi.info

Criss Angel için yapılan aramalar

Criss Angel, Criss Angel biyografi, Criss Angel hayatı, Criss Angel özgeçmişi, Criss Angel hakkında, Criss Angel doğum yeri, Criss Angel fotoğraf, Criss Angel video, Criss Angel resim, Criss Angel kimdir?, Criss Angel kaç yaşında?, Criss Angel nereli, Criss Angel memleketi