FB TW PIN NWS
BioRank 4632

Cem Tatlıtuğ

Doğum tarihi : 18.Mayıs.1977
Cem Tatlıtuğ kaç yaşında : 47
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Menajer
Cem Tatlıtuğ doğum yeri : Adana

Cem Tatlıtuğ Biyografisi

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un abisidir.

Cem Tatlıtuğ, 18 Mayıs 1977 tarihinde Adana’da doğmuştur. Asıl adı Cem Özkan Furtuna’dır. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un (d.1983) anne bir baba ayrı abisidir. Annesinin adı Nurten’dir. Pastane işleten ve 4 yaşından beri babalık yapan üvey babası Erdem Tatlıtuğ’un geçirdiği ciddi bir kalp ameliyatından sonra ailesi ile birlikte 1997 yılında İstanbul'a yerleşti.

Cem Tatlıtuğ, cast ajansı sahibidir. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi olduğu için Cem Tatlıtuğ olarak tanındı.

2011 yılında senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun yazdığı “Kuzey Güney” dizisinin Mehmet Ada Öztekin ile beraber yönetmenliğini yapmıştır. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur, Zerrin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Avkıran gibi oyuncular oynadı.

Cem Tatlıtuğ, 26 Nisan 2013 tarihinde Enbe Orkestrası’nın sanatçısı Burcu Özsoy ile evlendi. 2015 yılında bir oğlu oldu. 15 Mart 2017 tarihinde tek celsede boşandılar.

Filmleri ve Dizileri :
Yönetmen :
2011 - Kuzey Güney (TV Dizisi)

Oyuncu :
2012 - G.D.O. Karakedi (Kuyumcu) (Sinema Filmi)
2011 - Kuzey Güney (Holding Çalışanı) (TV Dizisi)
2010 - Fatmagül'ün Suçu Ne? 18. bölüm (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)
2007 - Arka Sokaklar 2. Sezon (Ajans Sahibi) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Cem Tatlıtuğ için yapılan aramalar

Cem Tatlıtuğ, Cem Tatlıtuğ biyografi, Cem Tatlıtuğ hayatı, Cem Tatlıtuğ özgeçmişi, Cem Tatlıtuğ hakkında, Cem Tatlıtuğ doğum yeri, Cem Tatlıtuğ fotoğraf, Cem Tatlıtuğ video, Cem Tatlıtuğ resim, Cem Tatlıtuğ kimdir?, Cem Tatlıtuğ kaç yaşında?, Cem Tatlıtuğ nereli, Cem Tatlıtuğ memleketi