FB TW PIN NWS
BioRank 939

Burak Topaloğlu

Doğum tarihi : 04.Ocak.1988
Burak Topaloğlu kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Burak Topaloğlu doğum yeri : Bakırköy, İstanbul

Burak Topaloğlu Biyografisi

Güldür Güldür adlı televizyon şovunda oynamaktadır.

Burak Topaloğlu, 4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de doğmuştur. İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim okulunda okudu. Bahçeşehir Atatürk lisesinden mezun oldu. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Tiyatroya amatör olarak Avcılar Belediyesi Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Akkaş Tiyatrosu ile beraber Beylicium Alışveriş merkezi Tiyatrolarında sahne almaya başladı.

Şişli de bulunan Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema dünyasında da yer almaktadır.

Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu'nda da Yönetmen Asistanlığı yapmaktadır. Torna-Vida grubu ile Taksim'de bulunan Galapera da Doğaçlama Tiyatro yapmaktadır.

Hobileri; Araba , Bisiklet , Bowling , Bilardo , Futbol , Paten , Yüzme , Kick Boks , Bilgisayar , Playstation , Yemek yapmak , Film İzlemek , Tiyatro İzlemek , DVD Koleksiyonu , Gitar , Ud , Piano , Klavye ve Org da çaldığı bazı enstrumanlardır.

Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Alper Kul, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Burak Topaloğlu, 16 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmazkaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde ve Uğur Bilgin ile birlikte rol aldı.

Yer aldığı Bazı Oyunlar:
Arı Maya-Avcılar Belediyesi
Sevgili Doktor-Avcılar Belediyesi
Ah Şu Gençler-Avcılar Belediyesi
Ah Şu Gençler-Beylicium Gösteri Merkezi
Ah Şu Gençler-Yunus Emre Kültür Merkezi
Alet Çantası - Torna-Vida grubu – Galapera

Filmleri ve Dizileri :

Oyuncu :
2016 - Dedemin Fişi (Ivan) (Sinema Filmi)
2015 - Kocan Kadar Konuş: Diriliş (alpdirek) (Sinema Filmi)
2015 - Kocan Kadar Konuş (Kuaför) (Sinema Filmi)
2013 - BKM Güldür Güldür (Bahadır) (TV Dizisi)
2012 - İsmail Baki Tv (Tv Programı)
2012 - Sabit Kanca (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Burak Topaloğlu filmleri

Tüm Burak Topaloğlu filmleri

Burak Topaloğlu için yapılan aramalar

Burak Topaloğlu, Burak Topaloğlu biyografi, Burak Topaloğlu hayatı, Burak Topaloğlu özgeçmişi, Burak Topaloğlu hakkında, Burak Topaloğlu doğum yeri, Burak Topaloğlu fotoğraf, Burak Topaloğlu video, Burak Topaloğlu resim, Burak Topaloğlu kimdir?, Burak Topaloğlu kaç yaşında?, Burak Topaloğlu nereli, Burak Topaloğlu memleketi